پیوند اسحاق: مربی بازتوزیع. پیوند اسحاق: تولد دوباره بازنگری از پیوند اسحاق توسط Nicalis توسعه یافته و طراحی شده توسط ادومد McMillen. این بازی در تاریخ ۴ نوامبر ۲۰۱۴ منتشر شد و در مایکروسافت ویندوز، OS X، گنو / لینوکس، پلیاستیشن ۴ و پلی استیشن ویتا در دسترس است. وقتی مادر اسحاق صدای خدا را شنید و خواستار فداکاری برای اثبات اعتقادش شد، اسحاق به زیرزمین مظلوم دشمنان مخوف، برادران و خواهران گمشده، ترس او و در نهایت مادرش فرار کرد. اتصال آیزاک یک تیرانداز RPG اقدام به طور تصادفی تولید شده با عناصر مشابه Rogue مانند است.

  دانلود ترینر The Binding of Isaac: Rebirth

  پس از اسحاق در سفر خود بازیکنان گنج های عجیب و غریب را پیدا خواهد کرد که تغییر فرم اسحاق را به او توانایی های فوق العاده انسان و اجازه می دهد او را به مبارزه با خفا مخلوقات موجودات مرموز، کشف اسرار و مبارزه با راه خود را به ایمنی پیدا کنید. اتصال آیزاک: تولد دوباره نهایی از بازسازی با موتور بازی بسیار جدید کارآمد (انتظار می رود ۶۰fps در اکثر رایانه های شخصی)، همه جدید دست کشیده آثار هنری پیکسل سبک، جلوه های بصری بسیار جلا، موسیقی متن کامل و صوتی توسط ماتيوس بوسي + جان اوانز، دو نفره Ridiculon سکسی. آه آره، و صدها نفر از صدها طرح، دوباره طراحی شده و پیشرفت های دوباره تنظیم شده توسط سازنده سری، ادموند McMillen. آیا ما ذرت را ذکر کردیم؟

  دانلود ترینر The Binding of Isaac: Rebirth

  ترینر The Binding of Isaac: Rebirth همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی The Binding of Isaac: Rebirth، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Health Infinite، Set 99 Coins، Set 99 Bombs، Set 99 Keys، Super Donation، Rapid Isaac – Tears / Bombs. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.4 (Steam) بازی Assassin’s Isaac: Rebirth است.

  جهت دانلود ترینر  The Binding of Isaac: Rebirth از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر