دفتر: XCOM Declassified (قبلا XCOM) یک بازی ویدیویی در سری X-COM است که توسط ۲K Marin توسعه داده شده و توسط ۲K Games برای ویندوز مایکروسافت، پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ منتشر شده است. XCOM، در حال توسعه از سال ۲۰۰۶، به عنوان تیرانداز اول شخص در ژوئن ۲۰۱۰ معرفی شد و از آن به بعد بارها و بارها به تأخیر افتاده و تغییر کرده است. در آوریل ۲۰۱۳، این بازی به عنوان The Bureau برگزیده شد: XCOM Declassified. این بازی در ایالات متحده در سال ۱۹۶۲ تنظیم شده است و داستان ویلیام کارتر، کارگردان ویژه “اداره فرماندهی اضطراری استراتژیک” ایالات متحده را به عهده دارد و مسئولیت بررسی و توقف حملات فرا زمینی در خاک آمریکا است.

  دانلود ترینر The Bureau XCOM Declassified

  طبق گفته PC World، بازی “Less-Troopers، X-Files بیشتر” از سری X-COM کلاسیک است. اعلام شده است که بخشی از بازی کشف مبارزات یک دانشمند به نام دکتر وایر است که برای همجنسگرایی و دیدگاه های سیاسی وی مورد آزار و شکنجه قرار گرفته است. علاوه بر این، این بازی دیگر تنش های فرهنگی دهه ۱۹۶۰ را کشف خواهد کرد. دفتر یک تیرانداز شخص ثالث با تأکید بر تاکتیک های تیمی است. بازیکن کنترل ویلیام کارتر و فرماندهی دو عامل اضافی در هر ماموریت را دارد. کارتر دارای توانایی های منحصر به فرد خود است، اما عوامل دیگر به کلاس های Commando، Engineer، Support و Recon تقسیم می شوند. با وارد شدن به “حالت تمرکز نبرد”، که به طور قابل ملاحظهای زمان را تسریع می کند، بازیکن می تواند ماموریت های خود را برای حرکت به موقعیت های استراتژیک و فعال کردن توانایی های خاص کلاس، سفارش دهد. نمایندگان لباس، سلاح، تجهیزات و توانایی های قابل تنظیم را دارند. همانند سایر بازی های XCOM، سربازان از مرگ دائمی رنج می برند. اگر کارتر قادر به احیای عوامل مضر است، آنها میمیرند. سطوح دشواری متغیر نیز تعیین می کند که آیا ممکن است عوامل مخرب در هنگام احیای نبرد آماده شوند یا در صورت ماموریت جایگزین نمایان شوند.

  دانلود ترینر The Bureau XCOM Declassified

  ترینر The Bureau XCOM Declassified همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی The Bureau: XCOM Declassified، شما می توانید از آن برای فعال کردن این بازی های ضروری استفاده کنید: Infinite Health، One Hit Kill، Ammo Unlimited، No Reloads، Granada Unlimited، No Cooldowns، امتیاز ۱۶x Experience. توجه: این ابزار تقلب برای بازی اصلی است. دفتر: XCOM Declassified v

  جهت دانلود ترینر  The Bureau XCOM Declassified از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر