Darkness II یک بازی ویدئویی وحشت انگیز از تیراندازی اول شخص با عناصر سبک بازی نقش آفرینی توسط Digital Extremes و منتشر شده توسط ۲K Games است. این بازی عاقبت به The Darkness 2007 است. اسکریپت برای این بازی توسط نویسنده کتاب کمیک Paul Jenkins نوشته شده است، که قبلا در کمیک سری Darkness کار کرده است. در تاریخ ۱۰ ژوئیه ۲۰۱۱ و بعد از آن در تاریخ ۴ اکتبر ۲۰۱۱، به طور موقت به مدت دو روز به تأخیر افتاده بود و به جای آن در ۷ فوریه ۲۰۱۲ در آمریکای شمالی، ۱۰ فوریه ۲۰۱۲ در اروپا و استرالیا و ۲۳ فوریه ۲۰۱۲ در ژاپن برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰، [۳] و OS X در تاریخ ۲۰ آوریل ۲۰۱۲٫

  دانلود ترینر The Darkness II

  او Darkness II بازیکنان رو به وخامت و شخصیت خود را به عنوان جکی استا کادو، وزنه برداری از تاریکی – نیروی باستانی و بی رحمانه هرج و مرج و نابودی را کاهش می دهد. بر اساس سری کتاب های کمیک ترسناک فوقالعاده ایجاد شده توسط Top Cow Productions Inc.، The Darkness II از دریای تیراندازان اول شخص معمولی با بازی گیم پلی Quad Wielding که به بازیکنان اجازه می دهد تا اسلش، چنگ زدن و پرتاب را از بین ببرد اشیاء و دشمنان با سلاح های شیطان خود را همزمان با شلیک دو سلاح. این بازی با استفاده از نور تاریک در مقابل نور است که در داستان سرایی عمیق و پیچیده پیچیده شده است و در خشونت های سبک ظاهر می شود که از طریق تکنیک نقاشی نقاشی نقاشی به تصویر کشیده شده است که با ریشه های کتاب کمیک خود درست می شود. دو سال پس از جکی استاکادو، در حال حاضر دون خانواده جرم فرانچتی، از Darkness برای کشتن مردان مسئول قتل دخترش استفاده کرد. او نتوانست خاطره ی مرگ جنی را از زمان غرق شدن قدرت فوقالعاده اش بیرون بکشد، و اکنون تاریکی می خواهد. یک حمله ناگهانی و ناخواسته به زندگی جکی، شروع یک جنگ تمام عیارانه را می دهد که به وضوح توسط برخی از نیروهای خارجی هماهنگ شده است. تلاش ناپیدا درب را برای تاریکی باز می کند و جکی را در سفر به جهنم و بدتر می کند، زیرا او رمز و راز پشت حمله و انگیزه های The Darkness خود را باز می کند.

  دانلود ترینر The Darkness II

  ترینر The Darkness II همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Darkness II، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری فعال کنید: سلامت نامحدود، جوهر بی نهایت، مهمات بی نهایت، بدون بارگذاری مجدد، بدون cooldown، حداکثر دقت، یک ضربه کشتن. توجه: این تقلب برای نسخه اصلی v1.1 از بازی Darkness II است.

  جهت دانلود ترینر  The Darkness II از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر