دورف ها یک بازی ویدئویی نقش تاکتیکی فانتزی است. این ویژگی موسیقی است که توسط بنی اسچمن ساخته شده است. در این بازی، بازیکنان باید از طریق پیچیدگی های مختلف مانند محیط های قرون وسطی و مبارزه با انواع هیولاها با استفاده از مجموعه ای گسترده از سلاح ها پیدا کنند. این بر اساس رمان The Dwarves، Markus Heitz است. Dwarves یک RPG تاکتیکی مبتنی بر داستان است که در حال حاضر در حال توسعه توسط King City Games است. اخیرا Kickstarter با انتشاری انتظار میرود که در اواسط سال ۲۰۱۶ به وقوع پیوسته باشد. نسخههای آلفا و بتا به طور انحصاری برای طرفداران بازی در رایانههای شخصی موجود خواهد بود. اطلاعات بیشتر را می توانید در صفحه Kickstarter خود پیدا کنید.

  دانلود ترینر The Dwarves

  ۱۵ شخصیت قابل پخش وجود دارد که هر کدام با توانایی های خود و ظاهر منحصر به فرد هستند. بازیکنان به عنوان Tungdil، یک کوتوله ای که در بین انسان ها مطرح شده است و دانش خود را از پنج پادشاهی Dwarven در درجه اول از کتاب، به دست آورد. او در یک سفر بزرگ در سراسر “Girdlegard” – مجموعه ای از پادشاهی که در حال حاضر خطرناک تر از همیشه است. بازیکنان در سراسر جهان بازی بر روی نقشه جهانی که با ارتش متحد، انبوهی از دشمنان و NPC ها مانند فروشندگان مسافرتی زنده است، سفر خواهند کرد. هنگامی که آنها با متحدان یا بازرگانان دیدار می کنند، می توانند با آنها صحبت کنند، چیزها را بخرند و شاید تلاش خود را دریافت کنند. حوادث و رویدادهای تصادفی وجود دارد که می توانند در هر نقطه از جهان رخ دهند. گاهی اوقات اینها چیزهای جزئی هستند، گاهی اوقات این مواجهه ها برای تصمیم گیری های سخت مورد نیاز است و ممکن است عواقب بسیار وسیع داشته باشند. چندین صد ایستگاه بین راه در نقشه بازیکن می تواند برای سفر استفاده کنید. سوئیچ های مکرر از نقشه جهان به یک نمایش دقیق تر وجود خواهد داشت، جایی که آنها می توانند مکان های مهم و پازل پنهان را کشف کنند.

  دانلود ترینر The Dwarves

  ترینر The Dwarves همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی The Dwarves، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: سلامتی بی نهایت، امتیازات عملی بی نهایت، آیتم های نبرد بی نهایت، مهارت ها / موارد خنک کننده، مهارت بی نهایت، تجربی بی نهایت، طلا بی نهایت، غذای بی نهایت، سرعت بی نهایت . توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.1.2.57 از بازی The Dwarves است.

  جهت دانلود ترینر  The Dwarves از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر