The Elder Scrolls V: Skyrim Special

  The Elder Scrolls V: Skyrim Special : برنده جایزه بیش از ۲۰۰ بازی سال، Skyrim Special Edition فانتزی حماسی را در جزئیات خیره کننده به ارمغان می آورد. نسخه ویژه شامل بازی های فوق العاده تحسین شده و افزودنی های با ویژگی های همه جدید مانند هنر مجدد و اثرات، اشعه های خورشیدی ابعاد، عمق میدان پویا، بازتاب صفحه نمایش فضایی، و بیشتر. Skyrim Special Edition همچنین توانایی کامل mods را به PC و Xbox One می دهد.

  دانلود ترینر The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition

  ماموریت های جدید، محیط ها، شخصیت ها، گفتگو، زره ها، سلاح ها و موارد دیگر – با Mods، هیچ محدودیتی برای آنچه شما می توانید تجربه کنید وجود ندارد. داستان حماسی اکنون بهتر از همیشه است. امپراطوری تامریل در لبه است. پادشاه اسکیریم قتل عام شده است. فرم اتحاد به عنوان ادعا به تاج و تخت ساخته شده است. در میان این مناقشات، یک خطر بسیار خطرناک تر، بیدار می شود. اژدها، به مدت طولانی به قسمتهای کتیبه های بزرگتر از دست داده، به Tamriel بازگشت. آینده اسکایریم، حتی امپراطوری خود، در تعادل به عنوان تعادل در انتظار می آید که اژدهای برهنه پیش آمده است؛ یک قهرمان با قدرت صدای متولد شده و تنها کسی است که می تواند در میان اژدها ایستادگی کند

  دانلود ترینر The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition

  ترینر همراه با گزینه های تقلب

  Trainer for the Game Scrolls V: Skyrim Special Edition، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Magicka، Stamina Infinite، Gold Infinite، Perks Infinite، Zero Weight، Super Speed، Super Jump، No Fall خسارت، اژدها فاقد سی دی. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.5.53.0.8 از بازی کتیبه های بزرگتر V: Skyrim ویژه نسخه است.

  جهت دانلود ترینر از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر