در ابتدا برای سری، The Escapists 2 ارائه می دهد بازی قطره / رها کردن ارائه تقسیم صفحه نمایش و بازی آنلاین تا چهار بازیکن در هر دو حالت همکاری و در مقابل! Escapists 2 از راه های جدیدی برای فرار از زندان های چند سطح ارتقا یافته، موارد بیشتر از همیشه قبل و یک سیستم جدید ساخت و ساز، وجود دارد که بسیاری از راه های دیگر برای ایجاد یک شکست برای آزادی وجود دارد! با داشتن یک سیستم مبارزاتی جدید، شما هم اکنون می توانید بر روی اهداف خود قفل، بلوک و انجام هر دو حملات نور و سنگین. تمام سبک های جدید گرافیکی بازیکنان را در یک دنیای عمیق تر و با ثبات تر غوطه ور می کنند و در عین حال به سبک هنری منحصر به فرد The Escapists معتقدند. سفارشی سازی شخصیت به شما اجازه می دهد کل تصویر نمایشی خود را انتخاب کنید، از جمله گزینه ای برای بازی به عنوان یک زندانی مرد یا زن! از تکه های زینتی به سر تراشیده شده، انتخاب شماست … در The Escapists 2 چیزهای زیادی وجود دارد که باید انجام شود! به یک گروه بپیوندید، یاد بگیرید که نقاشی کنید، یک سرگرمی جدید را انتخاب کنید، راه های زیادی برای فرار وجود نداشته است! سوال در حال حاضر زندانی، چگونه شما فرار خواهید کرد؟

  دانلود ترینر The Escapists 2

  همه چیز را به خطر افتادن از سخت ترین زندان های جهان می اندازد. با این حال، بزرگترین زندان ها را با چندین طبقه، سقف، دریچه و تونل های زیرزمینی کاوش کنید. شما باید از قوانین زندان، حضور در تماس رول، انجام کارهای زندان و پیروی از قوانین سختگیرانه برخوردار شوید. همه در حالی که مخفیانه پیشنهاد خود را برای آزادی مهندسی! فرار از زندان شما از فورت تاندرا یخ زده، قطار که از طریق بیابان و حتی مرز نهایی عبور می کند!

  دانلود ترینر The Escapists 2

  ترینر The Escapists 2 همراه با گزینه های تقلب

  ترینر بازی The Escapists 2، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Stamina Infinite، Max Strength، Max Equality، Max Fitness، Min Heat،
  بی نهایت پول، ابزار بی نهایت دوام، فوق العاده سرعت (جنبش)، فوق العاده سرعت (سرعت بازی)، روز مرطوب. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی Escapists 2 است.

  جهت دانلود ترینر  The Escapists 2 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر