دانلود ترینر The Evil Within :  یک بازی ویدیویی وحشت برای شخص ثالث است که توسط Tango Gameworks توسعه داده شده و توسط Bethesda Softworks برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس One منتشر شده است. این عاقبت به بازی ویدیویی ۲۰۱۴ The Evil Within است. همانند سلف خود، این بازی یک بازی وحشت بقا است. بازیکن از نظر شخص ثالث بازی می کند، کنترل خود را از کارآگاه سباستین کاستلانوس، که باید به دنیای اتحاد برای نجات دخترش، لیلی، برسد. سه حالت دشواری وجود دارد، یعنی Casual، تولیدکنندهی شینجی میکامی توصیه، بقا و کابوس است. در The Evil Within 2، نقشه ها بزرگتر هستند و راه های مختلفی برای پخش در یک سطح وجود دارد. بازیکن نیز یک آیتم شناخته شده به عنوان “ارتباط برقرار”، که کمک می کند تا برای برجسته کردن اهداف، منابع و دشمنان برجسته در جهان بازی برجسته است. این نیز نقاط Resonance را نشان می دهد که اشاره ای به آنچه که در جهان اتحادیه رخ داده است، ارائه می شود. بازیکنان می توانند منطقه آزاد را به طور آزادانه کاوش کنند تا اهداف جانبی و جست وجو برای منابع، که کمیاب هستند، تکمیل کند. بازیکنان می توانند با دشمنان با استفاده از اسلحه مانند اسلحه به طور مستقیم با دشمن درگیر شوند، یا از خفا استفاده کنند تا از دفاعیات خود دزدی نکنند یا از دزدان خود دزدی کنند تا آنها را به سکوت بکشد.

  دانلود ترینر The Evil Within

  از شاگرد شیینجی میکامی، The Evil Within 2 آخرین تحول وحشت بقا است. کارآگاه سباستین Castellanos همه آن را از دست داده است. اما هنگامی که فرصتی برای نجات دخترش فراهم می شود، او باید بار دیگر به جهان کابوس STEM برود. تهدیدات وحشتناک از هر گوشه ای ظاهر می شود، به عنوان جهان چرخش و پیچیده در اطراف او. آیا سباستین با سلاح و تله مواجه خواهد شد یا از طریق سایه ها برای زنده ماندن به سر می برد. داستان رستگاری – بازگشت به کابوس برای به دست آوردن زندگی خود و دختر خود را. کشف حوادث وحشتناک – کاوش به اندازه کافی و یا به سرعت به عنوان جرات، اما آماده سازی عاقلانه. دشمنان مضطرب – درگیری با دشمنان سادیست و موجودات پیچیده. چگونگی زنده ماندن را انتخاب کنید – حمله از سایه ها، اجرا کردن مانند جهنم، یا رفتن به اسلحه با سلاح با مهمات بسیار محدود است. ترس و هذیان احمقانه – وارد یک جهان پر از هیجان ناشی از اضطراب و لحظات نگران کننده است.

  دانلود ترینر The Evil Within

  ترینر The Evil Within همراه با گزینه های تقلب

  ترینر بازی The Evil Within 2، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Stamina Infinite، Infinite Ammo & Arrows، No Reload، Super Speed، Slow Motion، One Hit Kill، Infinite Green Gel، Infinite Red ژل، قطعات سلاح بی نهایت، اجزای بی نهایت، آیتم های درمان بی نهایت. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.05 از بازی The Evil Within 2 است.

  جهت دانلود ترینر  The Evil Within از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر