حادثه Fidelio یک بازیگر تک نفره است که اولین تریلر در ساحل ایسلند است. با الهام از اپرای Fidelio تنها بتهوون. پس از یک تصادف خشونتآمیز هواپیما، استنلی باید یک جزیره یخ زده ی خالی را در جستجوی همسرش لئونور جستجو کند تا هرگونه علامت هویت خود را پوشانده باشد. از مدیر هنری God of War 3، حادثه Fidelio یک بازیگر تک نفره، هیجان انگیز از شخص اول در ساحل ایسلند است. پس از یک تصادف خشونتآمیز هواپیما، استنلی باید یک جزیره یخ زده ی خالی را در جستجوی همسرش لئونور جستجو کند تا هرگونه علامت هویت خود را پوشانده باشد. کمک های نجات در راه است، گذشته باید پنهان باقی بماند. “آنها نمیتوانند بفهمند که ما چه هستیم”. الهامبخشها عبارتند از استر Esther، Gone Home و Firewatch و همچنین شخصیتهای تاریک مانند Homeland، Lost و The Americans.

  دانلود ترینر The Fidelio Incident

  حادثه Fidelio نیز توسط اپتیک تنها بتهوون، Fidelio الهام گرفته شده است. ما از موضع اپرا به عنوان الهام بخشیدن به داستان استفاده می کنیم، سپس آن را دوباره برای یک محیط مدرن تصور می کنیم. نمره Michael Krikorian بیش از ۴۰ دقیقه موسیقی اصلی را تولید می کند. او تم ها را از فراز و نشیب Fidelio ترکیب می کند و آنها را تغییر می دهد تا بتوانند خلق و خوی بازی را در بر بگیرند. این نمره عمق احساسی روایت را در حال تکمیل فضای جزیره گسترش می دهد. استنلی توسط گلن کئوگ بازی می کند، که به خاطر نقش های او در ترانسفورمرز سن انقراض، یک بار در زمان و پسران آنارشی شناخته می شود. گلن در ایرلند متولد شد. پس از خواندن اسکریپت، او با هدف به رسمیت شناختن شخصیت استنلی امضا کرد. ما فکر می کنیم او یک کار عالی انجام داد و امیدوار بود که شما موافقت کنید. لئونور توسط بیس هریسون بازی می کند که اعتبار آن شامل معبد و حافظه برای استودیو آمازون است. بیس توسط Glenn توصیف شده است که دارای صدای عزیزم است که نمیتوانید از آن کمک بخواهید اما دوستش دارید. این بازی در Unreal Engine 4 اجرا می شود.

  دانلود ترینر The Fidelio Incident

  ترینر The Fidelio Incident همراه با گزینه های تقلب

  ترینر بازی ShaThe Fidelio Incidentan، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: حالت کامل / دما، فوق العاده سرعت، سرعت، Bullet Time / Slowmotion، محل فروشگاه، Teleport. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 (Steam) بازی حادثه Fidelio است.

  جهت دانلود ترینر  The Fidelio Incident از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر