دنیا تمام شده است اما هنوز برای شما کامل نشده است … حداقل. و اکنون که شما هزاران تن از لوکوموتیو را در اختیار دارید، شما مزیت قطعی نسبت به انبوهی که آلوده شده است، دارید. این ایستگاه نهایی است. سوال واقعی این است که آیا شما به بازماندگان کمک می کنید تا به مقصد خود برسند …. یا اجازه دهید آنها بمیرند و بدنهایشان را غارت کنند. گاهی اوقات افراد می توانند مشکل بیشتری نسبت به ارزششان داشته باشند. یک ماجراجویی پس از آخرالزمان در مورد سفر یک جهان در حال مرگ در یک قطار. یک داستان است که از طریق ۵ فصل، با ایستگاه های بزرگ ساکن در پایان هر یک می رود. آلوده آماده برای متوقف کردن پیشرفت شما هر زمانی که شما از قطار خارج می شوید تا منابع را جستجو کنید.

  دانلود ترینر The Final Station

  نگه داشتن قطار خود را در شرایط عملیاتی و تولید اقلام با ارزش از منابع شما scavenge. انتظار نداشته باشید که راه خود را از میان جمعیت آلوده بشکنید. لوازم و مهمات بسیار محدود هستند. در طول مسیر، بازماندگان را جمع آوری کنید، از مزایای (و مانع) خود برای برطرف کردن مشکلات خود بگذرید. برای چنگ زدن به ایستگاه ها و وسایل مورد استفاده در صنایع دستی، تکه تکه شده است. فروش غارت خود را در ایستگاه های ساکن برای ارتقاء مفید به سلاح های خود را.

  دانلود ترینر The Final Station

  ترینر The Final Station همراه با گزینه های تقلب

  ترینر بازی The Final Station، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Ammo، No Reload، Passengers Health Infinite، Passengers بدون گرسنگی، قطار ۰ مصرف برق، بدون نیاز به دستکاری، Super Speed، Infinite Shop مورد، فروشگاه مورد ۰ قیمت. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.2.4 از بازی ایستگاه نهایی است.

  جهت دانلود ترینر The Final Station از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر