Action-RPG gothic-noir steampunk تحت تاثیر براک استوکر دراکولا در فصل سوم حماسه با ۶ کلاس جدید شخصیت، مکان های جدید خیره کننده و انبوه هیولاهای فوق العاده ای که تاکنون دیده اید دیده نمی شود. در ون Helsing III، جنگ داخلی در Borgovia پایان یافته است، اما آینده به نظر می رسد مبهم است.

  دانلود ترینر The Incredible Adventures of Van Helsing III

  شهر علم عجیب و غریب در ویرانه ها، جناح های جنجالی و مجرمان برای قدرت مبارزه می کنند و یک فرقه عجیب و غریب پیش می آید که “پایان زمان ها” می آید. ممکن است درست باشد: موجی از حوادث ناگوار زمین را لرزاند و این همه یک متحد سابق به یک تبهکار ترسناک تبدیل شده است. به این معنی است که ون هلسینگ کارهایش را انجام می دهد: او از سلاح ها استفاده می کند، ترفندهای مرگبار خود را آماده می کند و خطرناک ترین هیولا را که شنیده اید شکار می کند … و این بار شخصی است. او آماده است هر کاری را برای رسیدن به هدف خود انجام دهد، حتی با تاریک ترین راز در مورد تولد Borgovia مدرن.

  دانلود ترینر The Incredible Adventures of Van Helsing III

  ترینر The Incredible Adventures of Van Helsing III همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی ماجراهای باور نکردنی ون Helsing III، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: سلامتی بی نهایت، سحر و جادو Infinite، خشم Infinite، تجارب بی نهایت، امتیاز های نامحدود، امتیاز مهارت های بی انتها، اضافه کردن ۱۰ بدن، اضافه کردن ۱۰ مهارت ، Add 10 Willpower، Add 10 Luckm، One Hit Kill، Healthy Infinite Companion، Gold Infinite، Skill no Cooldown، Potion No Cooldown، Super Speed. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.06 از بازی ماجراهای باور نکردنی ون Helsing III است.

  جهت دانلود ترینر  The Incredible Adventures of Van Helsing III از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر