پادشاه مبارزان ۹۸: مربی نهایی بازی. بازسازی کلاسیک SNK معروف، King of Fighters ’98، در سال ۲۰۰۸ برای PS2 منتشر شد. بازی نهایی بازی اصلی را می گیرد و پنج کاراکتر دیگر، چند کاراکتر EX جدید را اضافه می کند و نه تنها حالت های بازی، بلکه کل بازیگران را تغییر می دهد. همچنین نسخه جدید این سری به نام King of Fighters98: Final Final Final منتشر شده است که در سیستم های QQ و Nesica x Live منتشر شده است.

  دانلود ترینر The King of Fighters 98: Ultimate Match

  KOF ’98 UM در ابتدا به عنوان یک “بازی رویایی” برای بازیکنان به کار گرفته شد تا شخصیت های مورد علاقه KOF خود را در برابر یکدیگر قرار دهند. KOF ’98 UM با معرفی شخصیت های جدید، سیستم های بازی، حالت های بازی، مراحل و موسیقی متن هایی که در اصل دیده نمی شود، یک گام به جلو می رود. KOF ’98 UM حاوی ۶۴ کاراکتر است، که ۱۰ از آنها برای نسخه نهایی بازی جدید هستند. این شخصیت ترین شخصیت هایی است که در بازی King of Fighters تنها قرار دارند.

  دانلود ترینر The King of Fighters 98: Ultimate Match

  ترینر The King of Fighters 98: Ultimate Match  همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی King of Fighters 98: Ultimate Match، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: ۱P سلامتی نامحدود، ۲P نامحدود سلامت، انرژی ۱P بی نهایت، انرژی ۲P بی نهایت، ۱P یک ضربه کشتن، ۲P یک ضربه کشتن، زمان بی نهایت توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی King of Fighters 98: Ultimate Match است.

  جهت دانلود ترینر  The King of Fighters 98: Ultimate Match  از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر