پادشاه از مبارزان XIII یک بازی مبارزه در پادشاه از سری جنگندهها، توسعه یافته و توسط SNK PLAYMORE در اصل در سال ۲۰۱۰٫ پادشاه جنگندهها XIII برای بازی های آرکید ژاپنی در ۱۴ جولای ۲۰۱۰ منتشر شد منتشر شده است، در حالی که پورت برای ایکس باکس ۳۶۰ و پلی استیشن ۳ در اواخر سال ۲۰۱۱ در مناطق ژاپن و انگلیس بود، با Atlus USA و بازی های Rising Star که مسئول انتشار آنها در ایالات متحده و اروپا بودند، در جریان بود. نسخه های موبایل برای سیستم عامل های iOS و Android در سال ۲۰۱۱-۲۰۱۲ دنبال شد. نسخه PC در Steam در تاریخ ۱۳ سپتامبر ۲۰۱۳ منتشر شد. پذیرش بحرانی مثبت بود. این بازی پس از حوادث از پادشاه از مبارزان XI تنظیم شده باشد و همچنین نتیجه گیری از قوس داستان خاکستر زرشکی، که در پادشاه از مبارزان ۲۰۰۳٫ این زیر یکی دیگر از شاه جنگندهها مسابقات مخفیانه توسط کسانی که از زمین فاصله میزبانی آغاز شده، سازمان در پشت وقایع از دو بازی قبلی که تلاش می کنند مهر و موم دیو Orochi را شکست و قدرت خود را.

  دانلود ترینر The King of Fighters XIII

  فهرستی از پادشاه از مبارزان XIII تمام شخصیت های که در پادشاه از مبارزان XII، از جمله دو شخصیت کنسول منحصر به فرد، الیزابت Branctorche و بالغ ظاهر شد از ویژگی های. علاوه بر این، سه شخصیت جدید در قالب تیم ملی زنان پادشاه مبارز (یوری ساکازاکی، کینگ و مای شیرانویی) اعلام شد. صفحه انتخاب نیز برای یک تیم ناشناخته نشان می دهد.

  دانلود ترینر The King of Fighters XIII

  ترینر The King of Fighters XIII همراه با گزینه های تقلب

  بی نهایت بهداشت، زمان بی نهایت، بی نهایت انرژی، امتیاز بی نهایت، بی نهایت قدرت: ترینر برای بازی پادشاه از مبارزان XIII، شما می توانید آن را به فعال شدن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.4b از بازی King of Fighters XIII است.

  جهت دانلود ترینر  The King of Fighters XIII از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر