King of Fighters XIV یک بازی مبارزه ای در سری بازی های ویدئویی King of Fighters (KOF) است که توسط SNK در ژاپن منتشر شده است. این برای PlayStation 4 توسعه داده شد و در اوت ۲۰۱۶ منتشر شد. Atlus USA و Deep Silver این بازی را به ترتیب در آمریکای شمالی و اروپا منتشر کردند. این مهم است که اولین سری اصلی بازی The King of Fighters به ​​طور کامل در ۳D ارائه شده است، در مقایسه با اقساط قبلی که با استفاده از تصاویر شطرنجی ۲D. توسعه بازی در آوریل ۲۰۱۴ آغاز شد، هنگامی که مدیرعامل SNK اعلام کرد که این شرکت باید طراحی جدید بازی های ویدئویی جذاب را شروع کند. این سریال توسط Yasuyuki Oda کارگردانی شده است که قبلا در Street Fighter IV کپکام کار کرده و عنوان های SNK را نیز در بر داشت. در حالیکه کار می کرد تا آن را به عنوان King of Fighters98 و King of Fighters 2002 محبوب کند، طراحان تصمیم گرفتند سیستم Rush را نیز اجرا کنند تا تازه واردان این سری را دعوت کنند. پذیرش بحرانی به پادشاه مبارزان XIV به طور کلی با نشریات بازی ویدیویی مورد تقدیر قرار گرفته است که تجدید نظر در سیستم مبارزه آن را به تازه واردین و کارشناسان بازی های مبارزه ای تقدیم می کند. با این حال، از آن است که برای استفاده اولیه از مدل های ۳D بازی های قدیمی قدیمی مورد انتقاد قرار گرفته است.

  دانلود ترینر The King of Fighters XIV

  KOF XIV جدیدترین نسخه سری بازی های مبارزه با KING OF FIGHTERS است. رهبری توسط خالق جانباز و خالق Fatal Fury Yasuyuki Oda، KOF XIV گیم پلی نمادین را که سری در هنگام اجرای تصاویر جدید ۳D شناخته می شود، اولین بار برای ورود به خط اصلی سری می گیرد! دارای یک رکورد قدرتمند از ۵۰ کاراکتر در بازی پایه همراه با ۴ کاراکتر DLC، از جمله هر دو مورد بازگشت طرفداران طرفداران و شخصیت های جدید، این مطلب مناسب برای جانبازان و تازه واردان به طور یکسان است!

  دانلود ترینر The King of Fighters XIV

  ترینر The King of Fighters XIV همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی King of Fighters XIV می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری فعال کنید: Infinite Health، Infinite Power، Infinite Guard، Never stun، Freeze Timer، Drain Opponents Power، Drain Guard Opponents، One Hit Stun، One HIT کشتن توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی پادشاه مبارزان XIV است.

  جهت دانلود ترینر  The King of Fighters XIV از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر