جامعه مدرن بسیار متکی به تکنولوژی عرفانی است که به نام “انرژی اربل” شناخته می شود. اختراع این تکنولوژی و “اوربنت” که از آن به دست آمد، پنجاه سال پیش به دوره ای از انقلاب عادی تبدیل شد. پیشرفت انسانی سریع، نوآوری ختم تمام اشکال و اندازه ها – نه کمترین آن هواپیمای مسافربری و یا صنعت “orbalship” بود. اگرچه تاثیر مثبت این انقلاب واضح است، هر سکه دارای یک فلیپس است؛ برای هر دستگاه مفید که با این مواد جدید ساخته شده بود، سلاح های پیشرفته و دیگر ابزارهای جنگی نیز وجود داشت. بدین ترتیب، زمین با آشفتگی روبرو شد و حتی در حال حاضر در چنین وضعیتی باقی می ماند. وارد کنید، برادران: یک سازمان ایجاد شده برای خدمت به عنوان پلیس و واسطه ها به طور یکسان، برگزاری بالاتر از همه چیز صلح و امنیت زمین تحت صلاحیت خود. هرگاه یک شهروند نیاز به کمک داشته باشد، می تواند درخواست خود را در انجمن محلی Bracer – و یا آن را از بین بردن هیولا، جلوگیری از جرم و یا حتی مذاکرات صلح میان ملل متحد، ببرها انجام هر کاری که می توانند برای حل این موضوع انجام دهند پاک و کارآمد. با این حال، برخی از مسائل نیاز به لمس گرانتر از دیگران دارند. دختر یكی از بزرگان، استل، و پسران یوشع، یوشع، باید به دنبال او در سراسر پادشاهی لیبرل بپیوندد.

  دانلود ترینر The Legend of Heroes: Trails in the Sky

  و آنچه که در طول مسیر پیدا می کنند، می تواند هر دو زندگی خود را برای همیشه تغییر دهد … به عنوان یکی از بزرگترین، طولانی ترین و دقیق ترین جزئیات بر اساس JRPG مجموعه ای از همه زمان ها، این فصل اول در حوادث دنباله در حال اجرا مرحله برای سریع ترین و محبوب ترین حق رای دادن نیکون فالکام در طول ۳۰ سال گذشته خود را تبدیل به یاس شده است. معرفی افراد، مکان ها، ایده ها، حوادث و افسانه ای که در پیچیدگی رقیب آنها حتی حماسه های فانتزی که بیشتر مورد توجه ادبیات قرار گرفته اند، مراقبت و توجه به هر NPC، مکان و رویداد تاریخی در بازی، چیزی است که مجموعه Legend از قهرمانان: مسیرها در آسمان به غیر از معاصران آن. بیا به استل، جاشوا، Scherazard، Olivier و بقیه بازیگران بپیوندید، چون آنها در اولین شاهکار ۵۰+ ساعت خود، زیردریایی سری Liberl را کشف می کنند، و ببینید که چه چیزی باعث شده که بازیگران ژاپنی برای بیش از ده سال از آن استفاده کنند.

  دانلود ترینر The Legend of Heroes: Trails in the Sky

  ترینر The Legend of Heroes: Trails in the Sky همراه با گزینه های تقلب

  ترینر بازی The Legend Of The Heroes: Trails in the Sky، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: نامحدود کل شخصیت های خون (تمام ارقام نامحدود سلامتی). کامل شخصیت بی نهایت آبی. ارزش کامل CP CP نامحدود. پول نامحدود (پول برای ۹۹۹۹۹۹۹۹). اقلام نامحدود (ماده ۹۹). درباره تعمیر قدرت ۹۹۹۹ (در مورد قدرت تعمیر ۹۹۹۹ است). درباره میزان تعمیر ۹۹۹۹ دور (درباره سرعت تعمیر ۹۹۹۹ دور)
  توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی ۱٫۰ بازی The Legend of Heroes: Trails in the Sky است.

  جهت دانلود ترینر  The Legend of Heroes: Trails in the Sky از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر