افسانه ترینر مربی. Legend of Korra یک بازی ویدیویی Beat’em تا سال ۲۰۱۴ است که توسط Platinum Games توسعه یافته است و توسط Activision بر اساس مجموعه تلویزیونی متحرک Legend of Korra منتشر شده است. این برنامه در تاریخ ۲۱ اکتوبر ۲۰۱۴ برای ویندوز مایکروسافت، پلیاستیشن ۳ و پلیاستیشن ۴ منتشر شد و در تاریخ ۲۲ اکتبر ۲۰۱۴ برای Xbox 360 و Xbox One منتشر شد. این بازی یکی از دو بازی ویدئویی است که براساس طرح مشابه از سری تولید شده است. The Other Legend of Korra: The Era of Begins آغاز می شود، یک بازی استراتژی مبتنی بر نوبه خود برای Nintendo 3DS است. بازیکنان کنترل آواتار کررا، قهرمان سری، به عنوان مبارزه با خائنانی از دو فصل اول این سری با هنر خم، یک عمل روحانی و فیزیکی مشابه ظاهر به هنرهای رزمی شرقی است که توسط آن تمرینکنندگان حرکت می کند و عناصر آب را تغییر دهید، زمین، آتش و هوا.

  دانلود ترینر The Legend Of Korra

  Legend of Korra یک بازی اکشن سوم شخص است که تنها از بازی تک نفره پشتیبانی می کند. [۶] این اجازه می دهد Korra به تغییر بین چهار عناصر مختلف در پرواز، هر کدام با سبک های مبارزه با خود و حرکت های خاص. حالت Airbending سریعتر حرکت می کند و حرکت های مختلف طولانی و نزدیک را انجام می دهد، waterbending بر حملات دوربرد تأکید می کند، زلزله آهسته اما قدرتمند است و firebending بر سرعت و حرکت نزدیک نزدیک تأکید دارد. بازیکنان می توانند بین عناصر در هر زمان مبادله کنند. عناصر را می توان برای دسته کوچک موسیقی جاز زنجیر کرد. این بازی حدود ۴ تا ۶ ساعت طول می کشد تا از طریق آن بازی کند، اما این شامل «یک بازی جدید + از انواع» و همچنین مینی گیم های مبتنی بر عناصر سری است. این شامل یک دونده بی پایان با سگ قطبی خرس Korga در ناگا [۸] و مسابقات طرفدار خم شدن است، جایی که تیم های سه سعی می کنند یکدیگر را از عرصه خم کنند. این حالت، که قوانین طرفدار خم شدن را در سری نشان می دهد، پس از اتمام بازی، در دسترس خواهد بود و بازیکن کنترل تیم “Fire Terrets” را که شامل Korra و دوستانش Mako و Bolin است کنترل می کند.

  دانلود ترینر The Legend Of Korra

  ترینر The Legend Of Korra همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Legend Of Korra، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Health Infinite، Points Hit High، Points Spirit Points، Infinite HP، Instant Guare Colndowns، Easy takedowns، Jump Infinite، Speed ​​Up، Bullet Time، teleporter توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی Legend Of Korra است.

  جهت دانلود ترینر  The Legend Of Korra از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر