مربی سرسخت دریایی تفنگداران دریایی. ۱۹۴۱ و ماشین جنگ آلمان، اروپا را ویران می کند. اطلاعات بریتانیایی اسناد طبقه بندی شده برای توسعه نوع جدیدی از زیردریایی “U قایق” آلمانی را به دست می آورند. این فناوری به برتری دریایی در سراسر جهان نازی ها و مزیت بزرگی نسبت به متحدان خود می دهد.

  دانلود ترینر The Royal Marines Commando

  کماندوهای دریایی سلطنتی به عملیات فرستاده می شود. رهبری کماندوهای بریتانیا در ماموریت های شدید در فرانسه، آفریقا، اسکاتلند و نروژ. تجربه گرافیک شگفت آور، نورپردازی پویا، اثرات نفس گیر و AI برجسته. نبرد ارتش محور با استفاده از سلاح های واقع گرایانه که در ابتدا توسط سربازان انگلیسی و آلمان مورد استفاده قرار می گرفت. جنگ جهانی دوم، ۱۹۴۱٫ در نتیجه یک محاصره دریایی، بریتانیا در آستانۀ فاجعه است و آلمان قصد دارد آزمایشاتی از نوع جدیدی از زیردریایی را آغاز کند که می تواند سریعتر از هر کسی که مظنون باشد، جنگ را متوقف کند. وینستون چرچیل شخصا دستورات کماندویان را برای کسب اطلاعات در مورد محل جدید U-Boot و دستورالعمل آنها برای نابودی آن دستور می دهد. این بازیکن نقش کماندوهای انگلیسی بریتانیایی را از دریای سلطنتی بریتانیا بر عهده دارد. در طول مأموریت آنها در فرانسه، در یک جزیره نروژی Vågsøy، و در معادن صحرای آفریقا، مبارزه می کنند. وظایف آنها شامل سرقت اسناد و مدارک، آزاد کردن زندانیان دستگیر شده توسط گشتاپو، تخریب تانک ها یا گرفتن موقعیت های دشمن محکم شده است.

  دانلود ترینر The Royal Marines Commando

  ترینر The Royal Marines Commando همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی مربی سرسرا مربیان سلطنتی، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: گلوله های مهمات نامحدود. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی مربی سرسخت دریایی تفنگداران دریایی است.

  جهت دانلود ترینر  The Royal Marines Commando از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر