سیمز ۴ مربی. سیمز ۴ آخرین ورودی سریال شبیه سازی ضربه است و تا کنون تجربه جدید زندگی جدید را ارائه می دهد. امیدوار کننده به ذهن، بدن و قلب سیمز خود، سیم خود را بسیار واضح تر، هوشمندانه و جذاب تر از همیشه خواهد بود، زندگی بسیار با ثبات تر از اهداف و آرزوها در دنیای خلقت خود را. سیمز ۴ دارای سفارشی سازی و شخصی سازی پیشرفته در حالت Create A Sim است. شخصیت، اهداف و اهداف مادام العمر سیم را انتخاب کنید و از طریق افکار، خاطرات و حتی مهارت های اجتماعی و شغلی خود، این زندگی را کامل کنید. سیمز شما حرکت می کند و طبیعی تر عمل می کند، همچنین هوشمندانه تر می شود؟ از جمله توانایی چند کاره ؟؟ و همچنین طیف عمیق از احساسات که تحت تاثیر قرار مردم و تجارب در اطراف آنها. حالت ساخت نیز بهبود یافته است، به شما اجازه ایجاد یک دنیای ثروتمند برای سیمز خود را برای ساکن شدن. ساخت محله های پر جنب و جوش در محیط های متنوع و آوردن خانه به زندگی. وظایف کامل برای جمع آوری بیشتر لباس، اشیاء و صفات و به اشتراک گذاری خانه خود را با جامعه آنلاین.

  دانلود ترینر The Sims 4

  مثل زندگی واقعی، سیمز به پول یا سیملون ها در این مورد نیاز دارد تا بتواند مبلمان، غذا و غیره خریداری کند و زندگی آنها هم میتواند خوب یا بد باشد. از آنجایی که همه دوست دارند که پول داشته باشند و همیشه در طول روز احساس خوبی داشته باشند، این مربی به شما پیشنهاد می کند که سیمیلیون های نامحدود و امتیاز های رضایتبخش داشته باشید. همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که برنامه را اجرا کنید، دکمه «فایلهای بازی پچ» را فشار دهید، گزینه های مورد نظر را تغییر دهید و سپس بازی را اجرا کنید.

  دانلود ترینر The Sims 4

  ترینر The Sims 4 همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی سیمز ۴، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری: simoleons نامحدود، امتیاز رضایت. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی سیمز ۴ است.

  جهت دانلود ترینر  The Sims 4 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر