Surge یک بازی علمی تخیلی است که توسط Deck13 Interactive طراحی شده است و توسط Focus Home Interactive منتشر شده است. Deck13 Interactive این بازی را “ظهور روبات ها و ارواح سبک، فوق العاده چالش برانگیز مبارزه با غواصی شخص ثالث، اما از طریق لنز یک محیط علمی تخیلی” توصیف کرد. این بازی در ماه مه ۲۰۱۷ برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس یکی است. Surge در سبک بازی های نقش چالشی بازی سری Souls طراحی شده است. گیم پلی شامل بازیکنان با استفاده از یک اسکواش برای مبارزه با دشمنان است. طبق گفته سازنده، Exoskeleton می تواند از طریق بازی با استفاده از “ارتقاء مدولار” سفارشی شود. مبارزه به بازیکنان اجازه می دهد تا قسمت های مختلف بدن دشمنان را هدف قرار دهند و همچنین از اتمام حرکات استفاده می کنند که اغلب به پایان رسیده است. این بازی در آینده ای استوار است که در آن انسان از منابع جهانی خسته شده است و منجر به خدمات اجتماعی و بیماری های محیطی شده است. طبق گفته سازندگان، این بازی یک تصویر مبهم از آینده را نشان می دهد که در آن تکامل تکنولوژی در ارتباط با جامعه و محیط زیست به دوران انسانی برای بشریت منجر شده است.

  دانلود ترینر The Surge

  Surge یک سری بازی RPG است که در جهان ویران شده توسط جنگ و گرمایش جهانی قرار دارد. این بازی یک تجربه هاردکور را ارائه می دهد، با تمرکز بر روی مبارزه با چالش برانگیز اسلحه. این ویژگی مبارزات تازه، غارت و ساخت مکانیک، همراه با یک سیستم پیشرفت شخصیت شخصیت است. مجهز به ایمپلنت های exo-suit و cybernetic، توانایی فوق العاده انسان را برای زنده ماندن از پیچیده CREO، یک شرکت بزرگ که برای نجات جهان آماده شده است. ارتقاء کت و شلوار خود را با ترکیبی از زره و سلاح های بی پایان، هر کدام با مجموعه های حرکت خود را به عنوان راه خود را از طریق فولاد و گوشت به غارت، صنایع دستی و بهبود دکل خود را بالا بردن. سلاح های نجات و زره پوش مدولار، با استفاده از سیستم هدف پویا برای حمله و تفکیک اندام به صورت جداگانه. از سکوهای روشنایی تا بالابرهای سنگین، زره ایمن به تکنولوژی پیشرفته و محرمانه – تجهیزات را با توجه به سبک بازی خود ترکیب و مطابقت کنید و از چالش های نژادپرستانه و محیط زیستی که از پیچیدگی های ناخوشایند برخوردار هستند، غلبه کنید. بر سر کارکنان بزرگ صنعتی، در یک پیچیده رفته دیوانه و کشف حقیقت در مورد CREO.

  دانلود ترینر The Surge

  ترینر The Surge همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Surge، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: سلامتی بی نهایت، استامینا بی نهایت، انرژی بی نهایت، آگهی ۱۰ قدرت هسته ای، اضافه کردن ۱ مهارت یک دست، اضافه کردن ۱ مهارت کارکنان، اضافه کردن ۱ مهارت سنگین، اضافه کردن ۱ مهارت تک تک، اضافه کردن ۱ مهارت دوقلو، یک HITKL، فناوری بی نهایت ضایعات، عناصر بی نهایت، عناصر بهبود بی نهایت، حرکت آهسته. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 (به روز رسانی ۲۰۱۷٫۱۰٫۱۰) بازی Surge است.

  جهت دانلود ترینر  The Surge از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر