Technomancer یک بازی ویدئویی بازی نقشآفرینی علمی تخیلی است که توسط Spiders توسعه یافته است، که قبلا مریخ را به نام War Logs توسعه داده است. هر دو بازی درون یک جهان قرار گرفته و در سیاره مریخ قرار دارند. با توجه به مدیر عامل و مدیر خلاق عنکبوتی، جین روسو، این بازی بزرگترین و گران ترین آن تا به امروز است. اولیویه درویور که قبلا در موسیقی متن فیلمهای “Remember Me” و “Bound by Flame” کار کرده بود، به کار بر روی The Technomancer بازگشت. این بازی در طول جنگ آب تنظیم شده است، ۲۰۰ سال پس از اینکه انسانها مریخ را مستعمره کردند.

  دانلود ترینر The Technomancer

  شخصیت اصلی یک تکنسین تازه کار به نام Zachariah از فراوانی، یکی از شرکت های قدرتمند در سیاره قرمز است که در حال اجرا از پلیس مخفی است. سه سبک مبارزه وجود دارد. بازیکن می تواند همراهان خود را به حزب اضافه، که می تواند پس از آن بالا برود. بازیکن همچنین قادر به بهبود توانایی های رزمی خود خواهد بود و آنها می توانند تصمیم های مختلفی در مورد چگونگی حل هر تلاش داشته باشند. پنج انتهای مختلف وجود دارد. بازیکن می تواند سلاح و زره خود را تولید کند. چهار درخت مهارت متفاوت وجود دارد. در حال اجرا از سوی پلیس مخفی و با واقعیت های خشن سیاره سرخ مواجه می شوید، شما باید تلاش خود را انجام دهید که از طریق جوامع قبیله ای، شهرهایی که زیر یخ ها از دست رفته اند، انجام دهید، گرد و غبار در آغوش در مواجهه با بی رحمانه نیروهای مضر مریخ و حیوانات وحشی، آیا می توانید به اندازه کافی بلند شوید تا حقیقت را در پشت Technomancer کشف کنید؟

  دانلود ترینر The Technomancer

  ترینر The Technomancer همراه با گزینه های تقلب

  Trainer for the Game Technomancer، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: سلامتی بی نهایت، سحر و جادو Infinite، بدون گرما، موارد بی نهایت، بدون نیاز به تولید، وزن بی نهایت، اضافه کردن Exp، Infinite SP، Infinite TP، One Hit Kill اضافه کردن چابکی، اضافه کردن انرژی، اضافه کردن استامینای، سوپر سرعت، زمان گلوله. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0-v3636 از بازی Technomancer است.

  جهت دانلود ترینر  The Technomancer از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر