Witcher III: Wild Hunt یک بازی ویدئویی بازی نقش آفرینی است که در یک محیط باز جهانی ایجاد شده است، که توسط شرکت CD Projekt RED توسعه داده شده است. این بازی سومین سری است که پیش از The Witcher و The Witcher 2: Assassins of Kings، که بر اساس مجموعه ای از رمان های فانتزی همان عنوان توسط آندره Sapkowski نویسنده لهستانی است، اما همه آنها پس از آنها اتفاق می افتد. جهان در هرج و مرج است. هوا با تنش و دود روستاهای سوزاننده ضخیم است.امپراطوری ترسناک Nilfgaard دوباره زده شده است، زاری شاهان پادشاهی بی زحمت. یکی از قدرتمند که سعی کرد از Geralt برای به دست آوردن خود استفاده کند اکنون از بین رفته است. در این زمان نامعلوم، هیچ کس نمیتواند بگوید که چه ثروت در فروشگاه نگهداری می شود، چه کسی صلح را به جهان به ارمغان خواهد آورد و تنها باعث بدبختی خواهد شد. اما یک نیروی تاریک و فاجعه بار ظاهر می شود. مردان خرده ریز و فرماندهی ارتش های قلع خورده موفق به درک این نکته نیستند که جنگ آنها بازی کودک در مقایسه با وحشی وحشی است که تهدیدی دیگر است. این دوچرخهسواران طوفانی برای سنین در معرض بشریت قرار میگیرند، و بدبختی به جهان میبرند. با این حال، در این زمان وحشی وحشی به دنبال یک شخص خاص میگردد: سرنوشت یک فرد به خودی خود بر جرالت اعطا می شود، جرالت یکی از روحانیان است. سومین بازی کلاسیک در سری RPG فانتزی، The Witcher 3: Wild Hunt یک ترکیب منحصر به فرد از یک داستان غیر خطی و یک دنیای باز است – تجربه داستان داستان شخصیتی و غیر خطی که بر روی انتخاب بازیکن، مبارزه تاکتیکی و غنی، محیط زندگی

  دانلود ترینر The Witcher 3: Wild Hunt

  این جهان با ساکنان هوشمند زندگی می کند و با مکانیک جدید متحرک می شود که آن را یک مکان پویا، زندگی و تنفس می سازد. به عنوان بازیکنان جهان سفر، شاهد بسیاری از طلوع آفتاب یا غروب خورشید، باران باران و یا گرمای خشک است، آنها مشاهده شکارچیان شکار خود را، روستاها دفاع از خود در برابر هیولا، دوستداران جلسه ماه مهتاب. سیستم اقتصادی جدید در بازی، قیمت کالاها را براساس شرایط محیطی یا محل سکونت خود تغییر می دهد، و بازیکنان را تشویق می کند تا از طریق شکار و جمع آوری اقلامی که در تقاضا هستند، به دنبال آن باشند. با یک رویکرد دوباره به روایت پیش بینی شده، این بازی برای هر دو تازه وارد و طرفداران قدیمی در دسترس خواهد بود و آموزش به بازیکنان در بازی کمک می کند. مبارزه به منظور ترکیب عناصر RPG سنتی با سرعت و دقت یک بازی مبارزه اختصاصی دوباره طراحی شده است. همه این ویژگی های گیم پلی در قلب بازی به یک سیستم قوی RPG یکپارچه شده است.

  دانلود ترینر The Witcher 3: Wild Hunt

  ترینر The Witcher 3: Wild Hunt همراه با گزینه های تقلب

  ترینر بازی Witcher 3: Wild Hunt، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Stamina Infinite، Infinite Adrenaline، Zero Oxygen، Infinite Stamina اسب، کاهش سطح ترس اسب، تخلیه دشمنان Stamina، دشمنان می توانند ‘ T-Attack، One Hit Kill، Gold Infinite، Items Infinite Shop، Add 1000 Experience، Infinite Skilll Points، Equipments Max durability، Weight Nil، Teleport / Undo، Save location، Toggle Charcter، Daylight Time Increase 1 hour، Daytime Reduce 1 hour، Infinite معجون / بمب، حرکت آهسته. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.31 از بازی The Witcher 3: Wild Hunt است.

  جهت دانلود ترینر The Witcher 3: Wild Hunt از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

 1. CR7 گفت:

  سلام چرا وقتی کد طلای بینهایت فعال میکنم .طلای فروشنده مکس میشه؟اینکه فایده ای نداره

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر