آنها میلیاردها بازی استراتژی در آینده ای دور در مورد ساخت و مدیریت مستعمرات انسان پس از یک مکعب زامبی تقریبا همه نوع انسان را نابود کرد. اکنون تنها چند هزار نفر زنده مانده اند که باید تحت تهدید عفونت تلاش کنند. میلیاردها عفونت در سراسر جهان در معرض انفجار بزرگ به دنبال کلونی های انسانی زندگی می کنند. حالت زنده ماندن: در این حالت، یک دنیای تصادفی با وقایع خاص خود، آب و هوا، جغرافیا و جمعیت آلوده ایجاد می شود. شما باید مستعمره ای موفق باشید که برای مدت زمان خاصی در برابر سوسک های آلوده باید زنده بماند. این حالت بازی سریع و فوق العاده اعتیاد آور است. ما قصد داریم یک چالش را در مورد هفته ای که همه بازیکنان باید همان نقشه تصادفی بازی کنند، منتشر کنیم. بهترین نمرات در یک برگه منتشر می شود. زمان واقعی با مکث: این یک بازی استراتژی در زمان واقعی است، اما خیلی عصبی نیست. شما می توانید اقدام را متوقف کنید تا بهترین تصمیمات استراتژیک و تاکتیکی را انتخاب کنید. در حالت مکث، شما می توانید سازه هایی را برای ساختن، سفارش دادن به ارتش خود و یا مشورت با تمام اطلاعات بازی بگذارید. این بازی همه چیز در مورد استراتژی است، نه عملکرد بازیکن و یا مهارت بازیکن به حفظ و به سرعت اجرای ده ها دستورالعمل کلیدی است. بازی را متوقف کنید و تمام وقت را که نیاز دارید ببرید

  دانلود ترینر They Are Billions

  در حالت مبارزات انتخاباتی، شما باید به انسانهای باقی مانده کمک کنید تا کشور خود را دوباره بسازند. چندین ماموریت با اهداف مختلف وجود دارد: ایجاد مستعمرات، مأموریت های تاکتیکی، مأموریت های نجات … شما می توانید مسیر پیشرفت و مأموریت را تصمیم گیری کنید – فن آوری های جدید، پیشرفت ها و ارتقاء ها برای بهبود مستعمره های خود و ارتش. ما در حال حاضر در این مبارزه کار می کنیم و ما انتظار داریم که برای بهار ۲۰۱۸ در دسترس قرار گیرد. این کمپین به صورت رایگان برای همه خریداران از نسخه دسترسی اولیه Steam خواهد بود.

  دانلود ترینر They Are Billions

  ترینر They Are Billions همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی آنها میلیاردها است، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری: Units Infinite Health، Units Infinite Exp، کارگران بی نهایت، غذای بی نهایت، انرژی بی نهایت، سنگ بی نهایت، بی نهایت چوب، آهن بی نهایت، نفت بی نهایت. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 (به روز رسانی ۲۰۱۷٫۱۲٫۱۲) از بازی آنها میلیون ها نفر است.

  جهت دانلود ترینر  They Are Billions از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر