دانلود ترینر This Is the Police 2

  دانلود ترینر This Is the Police 2 : قانون را تفسیر کنید همانطور که می بینید در این پلیس ۲ است ، عاقبت درام تحسین برانگیز Noir This Is the Police! اداره کلانتر کلانتر را اداره کنید ، پلیس خود را مدیریت کنید ، تحقیق کنید ، بازجویی کنید و زندانی شوید. تصمیمات سخت بگیرید – و سعی کنید خودتان را از زندان نگه دارید! – در این مخلوط داستان محور ماجراجویی ، استراتژی و مبارزات تاکتیکی مبتنی بر داستان. آیا این یک شبیه سازی است؟ یک بازی مدیریتی؟ یک چالش تاکتیکی؟ رمان تصویری؟ یک معما؟ این همه اینها است ، و موارد دیگر! شیرجه رفتن به یک تجربه محور داستان را تجربه کنید. به شارپ وود ، یک شهر مرزی سرد و خشن که با خشونت روبرو شده خوش آمدید ، جایی که هیچ کس کاملاً بی گناه نیست. قاچاقچیان ، باندها و پوپولیست های فریاد این شهر را خانه خود می نامند. برای حفظ آرامش و نظم ، کلانتر جوان لیلی رید (سارا همیلتون ، طولانی ترین سفر) باید با جک بوید جنایتکار فراری (جان سنت جان ، دوک نکوم) همکاری کند و دعا کند که نقشه خطرناک او به مارپیچ نرود. کنترل

  دانلود ترینر This Is the Police 2

  مسئولیت بخش کلانتر را بر عهده بگیرید. زیردستان شما فقط منابع نیستند؛ آنها انسانهایی زنده با نقاط قوت ، ضعف ، ترس و پیش داوری خود هستند – و برای زنده ماندن باید با همه آنها حساب کنید. آیا یکی از بچه های شما زیاد الکل می نوشد؟ یا همیشه بهانه هایی برای عدم حضور در محل کار به وجود آمده است؟ یا آیا او از پیگیری سفارشات امتناع می کند؟ اگر می خواهید نظم و انضباطی را در این بخش تحمیل کنید ، باید یک دست ثابت نشان دهید. درگیر نبرد تاکتیکی باشید. در حین خطرناک ترین عملیات خود ، بازی به نبرد مبتنی بر نوبت تبدیل می شود. تیمی از بهترین پلیس خود را جمع کنید (یا از نان های مست و احمقانه خود استفاده کنید – شما همیشه لوکس بودن را انتخاب نمی کنید!). زمین را با دقت مطالعه کنید ، برنامه های خود را تطبیق دهید ، مخفیانه به افراد مظنون خود نزدیک شوید و از اسلحه و تجهیزات غیر کشنده استفاده کنید – در صورت امکان شرایط درست است ، گاهی اوقات از شلیک اسلحه ها تقریباً غیرممکن است ، اما مراقب باشید: این پلیس ۲ دارای امتیازاتی نیست. یک گلوله تنها می تواند برای پلیس برای زندگی آنها هزینه کند.

  دانلود ترینر This Is the Police 2

  گزینه های ترینر پلیس ۲ (+۱۴) است:
  مربی بازی The Is The Police 2 است ، می توانید از آن برای فعال کردن این کدهای مهم تقلب استفاده کنید: انرژی بی نهایت ، حداکثر حرفه ای ، حداکثر آمار ، حداکثر وفاداری ، فریزر Missioin Timer ، Instant Arrive ، Instant Back Back ، Super Speed ​​، Sniper Infinite استفاده می کند ، بدون تصادف رانندگی ، پول بی نهایت ، زبانه های بی نهایت. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 بازی This Is the Police 2 است.

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر