این جنگ معادن یک بازی ویدیویی باقیمانده جنگ است که توسط ۱۱ استودیوی بیتی طراحی شده است که بر اساس محاصره سارایوو است. این جنگ ماین یک بازی بقای تاریک است که در آن بازیکنان یک تیم غیر نظامی را در یک شهر تحت محاصره کنترل می کند. هدف اصلی این بازی این است که جنگ با ابزار و مواد بازی کند که می تواند با شخصیت هایی که کنترل می کنند جمع شوند. بازیکن باید از نیاز هر شخصیت مراقبت کند تا آنها را در بهترین حالت خود نگه دارد تا بتوانند ابزار، منابع نجات، غذای آشپزی و زنده ماندن را بسازند. در طول روز، بازیکن کنترل غیر نظامیان را در داخل خانه برای ساخت پناهگاه خود را برای مقاومت در برابر جنگ است. در شب، بازیکن فرصتی برای سرمایه گذاری و تامین تجهیزات و منابع برای بقای روزمره خود را فراهم می کند.

  دانلود ترینر This War of Mine

  این جنگ مین تجربه جنگی را که از زاویه کاملا جدیدی دیده می شود، فراهم می کند. برای اولین بار شما به عنوان یک سرباز نخبه، و نه یک گروه غیر نظامی که در تلاش برای زنده ماندن در یک شهر محاصره شده اند، بازی نمی کنید. در طی تک تیراندازان روزی که شما را از پناه خود خارج می کند، بنابراین شما باید در حفظ مخفی خود تمرکز کنید. در شب شما فرصت می کنید مکان های اطراف خود را برای مواردی که به شما کمک می کنند زنده بمانید، از بین ببرید. تصمیمات زندگی و مرگ را با وجدان خود به ارمغان بیاورید. سعی کنید از هرکدام از پناهگاه خود محافظت کنید یا بعضی از آنها بقای طولانی مدت را قربانی کنید. در طول جنگ، هیچ تصمیم خوبی یا بدی وجود ندارد؛ تنها زنده ماندن وجود دارد. هر چه زودتر متوجه شوید که بهتر است

  دانلود ترینر This War of Mine

  ترینر This War of Mine همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی بقا جنگ این جنگ ماین، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: سلامتی بی نهایت، آیتم های نامحدود، آیتم ها نمی شکسته، کوله پشتی اندازه ۹۶، ساخت فوری، سریع اقدام. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v5.1.0 از این جنگ از معدن است.

  جهت دانلود ترینر This War of Mine از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر