برای سالگرد ۱۰ ساله خود، تلاش تیتان در شکوفایی جدید درخشید. این نسخه سالگرد هم Titan Quest و هم Titan Quest Throne Immortal را در یک بازی ترکیبی می کند و برای تجربه ARPG نهایت بهبود یافته است. رانال والاس، نویسنده ی سازنده ی عصر یونانیان امپراتوری، براون سالیوان و نویسنده ی Braveheart، یک نقش بازیگر نوآور در بازی یونان باستان، مصر و آسیا است. تایتان ها از زندان ابدی خود فرار کرده و زمین را ویران می کنند. خدایان به دنبال یک قهرمان هستند که می توانند جزو مبارزات حماسی باشند که سرنوشت هر دو مرد و خدایان را تعیین می کند.

  دانلود ترینر Titan Quest: Anniversary Edition

  در این حماسه تلاش خوبی در برابر شر، بازیکنان بزرگترین خائنانی اسطوره یونانی روبرو می شوند، شجاع حملات Cerberus، و بانک ها از رودخانه استیک. بازیکنان پیشگویی های تیریسایس نابینا را تفسیر می کنند، در کنار Agamemnon و Achilles مبارزه می کنند و از عجایب اودیسه برای تسخیر این ماجراجویی جدید تیره استفاده می کنند. آیا شما برای تلاش آماده هستید؟ ویژگی های کلیدی: کاوش جهان باستان – باز کردن اسرار قافیه و مبارزه با جانوران اساطیری به عنوان سفر به پارتنون، اهرام بزرگ، باغ های آویزان بابل، دیوار بزرگ و دیگر نقاط افسانه ای. گرافیک اتمسفری – سفرهای قهرمانانه را از طریق تنظیمات معتبر باستانی جهان ساخته شده در جزئیات خیره کننده، واقع بینانه و ۳D انجام دهید. تسخیر هیولا افسانه – نبرد هیولا وحشتناک و جانوران افسانه ای در یک مبارزات مبتنی بر داستان که سرنوشت همه وجود را تعیین می کند.

  دانلود ترینر Titan Quest: Anniversary Edition

  ترینر Titan Quest: Anniversary Edition همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Titan Quest: Anniversary Edition، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Health نامحدود، One Hit Kill، Mana نامحدود، Enemys Zero Mana، مهارت های فوری، Instant Level Up، امتیازات مشخصه +۵۰، +۱ مهارت نقطه، +۱۰٫۰۰۰ پول، حداکثر. ویژگی های +۱۰، حداکثر ویژگی های +۱۰۰، سرعت پیاده روی، سرعت حمله، سرعت اجرای عادت، اسانس ها و کلاه های کامل، بهتر است، هیچ عناصر مصنوعی.
  توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.57 از بازی است !

  جهت دانلود ترینر  Titan Quest: Anniversary Edition از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر