Titanfall 2 اولین بازی ویدیویی تیرانداز توسط Respawn Entertainment است که توسط Electronic Arts منتشر شده است. عاقبت به Titanfall (2014)، این بازی در اکتبر سال ۲۰۱۶ برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس یکی شد. این طرح بر روی یک سرباز به نام جک کوپر تمرکز دارد، که به دنبال یک خلبان تیتان است، که مکه های بزرگ برای جنگ استفاده می شود. تیتان خود را بیابید و برای یک تجربه ی هیجان انگیز تجربه ی اول شخص در Titanfall 2® آماده شوید!

  دانلود ترینر Titanfall 2

  عاقبت یک کمپین تک نفره جدید را معرفی می کند که در آن شما می توانید به پیوند منحصر به فرد بین خلبان و تیتان بروید. یا راه خود را از طریق یک تجربه چند نفره نوآورانه و شدیدتر، از طریق ۶ تیتان جدید، توانایی های خلبان جدید مرگبار، سفارشی سازی گسترده، نقشه های جدید، حالت ها و خیلی بیشتر، انفجار دهید. تجربه پیوند منحصر به فرد بین خلبان و تیتان در Titanfall 2! Titanfall 2، یک تیرانداز تک نفره ای است که به دنبال پیوند منحصر به فرد بین انسان و ماشین است و با تجربه چند نفره عمیق تر، تطبیق می دهد.

  دانلود ترینر Titanfall 2

  ترینر DeadCore همراه با گزینه های تقلب

  ترینر بازی Titanfall 2، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Ammo، No Reload، Super Speed، Infinite Titan Leaps، Instant Tactical / Cloack Cooldown، Infinite Vortex Shield، Teleport. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v2.0.7.0 از بازی Titanfall 2 است.

  جهت دانلود ترینر  Titanfall 2 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر