دانلود ترینر Tokyo Ghoul: re Call to Exist

    دانلود ترینر Tokyo Ghoul: re Call to Exist : Tokyo Ghoul: re Call to Exist یک بازی اکشن مشترک برای زنده ماندن است که به شما امکان می دهد دنیای هیجان انگیز توکیو غول و توکیو غول را تجربه کنید: برای خودتان دوباره استفاده کنید. از kagune یا quinque و توانایی های منحصر به فرد شخصیت خود برای عبور از هر مرحله استفاده کنید. برای زنده ماندن از این دنیای ظالمانه با دوستان خود تیمی کنید! هر روز در خیابان های توکیو ، غول ها و محققان جان خود را با یکدیگر درگیر می کنند. آیا شما روحانی خواهید بود که با خوردن گوشت انسان زنده مانده اید یا یک بازپرس ، فقط سعی در زنده ماندن دارید؟ برای خوردن یا نخوردن ، این سؤال است! TOKYO GHOUL: reALL CALL to EXIST اولین بازی ویدیویی از حق رای دادن به غرب است که تمام انیمه های این فرانچایز معروف را با هم متحد می کند: توکیو غول ، توکیو غول √A و TOKYO GOOUL: دوباره.

    دانلود ترینر Tokyo Ghoul: re Call to Exist

    ممکن است شیک نباشد ، اما … زنده باشید. بخورید یا خورده شوید. TOKYO GHOUL: re [CALL to EXIST] یک بازی اکشن تعاونی بقا است که به شما اجازه می دهد دنیای هیجان انگیز توکیو غول و توکیو غول را تجربه کنید: برای خودتان دوباره استفاده کنید. از kagune یا quinque و توانایی های منحصر به فرد شخصیت خود برای عبور از هر مرحله استفاده کنید. برای زنده ماندن از این دنیای ظالمانه با دوستان خود تیمی کنید!

    دانلود ترینر Tokyo Ghoul: re Call to Exist

    مربی بازی Tokyo Ghoul: re Call for Existite ، می توانید از آن برای فعال کردن این کدهای مهم تقلب استفاده کنید: Health Infinite، Teamates Infinite Health، Infinite Stamina، Max Awaken Gauge، Infinite Awake Time، Infinite Ammo / Grenade / Consumables، No Reload ، تنظیم سرعت بازی ، رتبه بندی SSS / Mega Exp ، One Hit Kill. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 بازی Tokyo Ghoul: re Call to Exist است.

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر