Total War: Rome II یک بازی استراتژی طراحی شده توسط The Creative Assembly و منتشر شده توسط Sega است که در تاریخ ۳ سپتامبر ۲۰۱۳ برای ویندوز مایکروسافت منتشر شده است. بازی هشتم مستقل در سری بازی های Total War از بازی های ویدئویی، رم دوم جانشین بازی ۲۰۰۴: Rome War: Total War است.

  دانلود ترینر Total War Rome 2

  در مجموع، یکی از دوره های شناخته شده در تاریخ جهان، Total War: رم II، کمپین های مبتنی بر نوبه خود را با جنگ های زمان واقعی سینمایی ترکیب می کند. تبدیل شدن به اولین ابرقدرت جهان و فرماندهی ماشین باور نکردنی و گسترده جنگ جهان باستان است. به واسطه نیروهای نظامی، اقتصادی و سیاسی، دشمنان امپراطوری شگفت انگیز خود را برتری دهید. ظهور شما از پیروان شما تحسین برانگیز است، اما حتی از نزدیکترین متحدان شما نیز حرص و حسادت را جذب خواهد کرد. آیا خیانت به شما حمله می کند یا اولین نفری باشید که دوستان قدیمی را روشن می کند؟ چقدر برای قربانی کردن دیدگاه خود از روم آماده هستید؟ آیا می خواهید برای نجات جمهوری، یا قصد دارید به تنهایی به عنوان دیکتاتور به عنوان امپراتور حکومت کنید؟

  دانلود ترینر Total War Rome 2

  ترینر Total War Rome 2 همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی استراتژی Total War – Rome 2، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری فعال کنید: Money Inifinite، غذا، حرکت ناگهانی Scout، حرکت نامحدود عمومی، مهارت های نوازنده، سنت Infinite، امتیازات عمل آزاد، بازیابی حجم سرباز، محبت واحدهای کوچک حداقل سفارش عمومی، مزدوران موجود، عامل می تواند دوباره عمل کند، ارتش ارتقاء در ۱ روشن، حفاظت از تبخیر، رشد استان در ۱ گردش، حداقل پرستی پاپ، پژوهش در ۱ تبدیل، ساخت و ساز در ۱ تبدیل. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 – v1.2 از بازی Total War: Rome II است. (نسخه ۱٫۱۰٫۱ Steam)

  جهت دانلود ترینر  Total War Rome 2 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

 1. ابراهیم گفت:

  ترینر برای بازی warhammer هستش

 2. محمدرضا گفت:

  ترینر رو برای نسخه استیم میزنم ولی عمل نمیکنه

  • benyamin1375 گفت:

   باید دقت داشته باشید هر ترینری برای نسخه های مختلفی استفاده نمیشه اکثراً باید به نسخه گیم و نسخه ترینر دقت کنید

 3. حسین گفت:

  سلام رمز فایل رم ۲ کجاست

 4. علیرضا گفت:

  سلام ورژن من ۱.۱۱.۰ هستش چرا برام من فعال نمیشه بار اول که دانلود کردم فعال شد اما اباردوم که خواستم فعالش کنم فعال نشد چرا کمکم کنید

  • benyamin1375 گفت:

   احتمالا نسخه دیگه ای رو نصب کردین و ترینر رو با run as administrator اجرا کنید و بعداً گیم رو اجرا کنید اول ترینر بعد بازی

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر