Total War: Three Kingdoms یک بازی استراتژی مبتنی بر نوبه خود در زمان واقعی است که توسط مجله خلاق طراحی شده و توسط Sega منتشر شده است. همانطور که در ورود ۱۲ خط اصلی (ورودی ۱۳) در سری Total War، این بازی برای مایکروسافت ویندوز در تاریخ ۲۳ مه ۲۰۱۹ منتشر شد. Feral Interactive یک نسخه macOS و لینوکس بازی در همان روز منتشر کرد. همانند پیشینیانش، Total War: Three Kingdoms یک استراتژی مبتنی بر نوبه خود مبتنی بر بازی تاکتیکی است. در دوران سه امپراطوری (۲۲۰-۲۸۰)، بازیکنان کنترل یکی از دوازده جناح بازی را دارند، که باید جناح های دیگر را از بین ببرد، چین را متحد کند و حاکم نهایی آن شود. این جناح ها توسط جنگ سالاران، از جمله کائو کائو، لیو بی و سان جیان رهبری می شود. در جنگ های محاصره، بازیکنان هر دو واحد پیاده نظام و سواره نظام را اداره می کنند. تمام واحدهای برجسته در این بازی به مجموعه های مختلف تقسیم شده اند، هر کدام به وسیله یک قدرتمند به رهبری. بازیکن می تواند به سه ژنرال در میدان جنگ به طور همزمان با سه نفر در انبار مستقر کند و بازیکنان تنها به واحدهای دسترسی خواهند گفت که ژنرال ها می توانند استخدام کنند.

  دانلود ترینر Total War: Three Kingdoms

  چین در ۱۹۰CE. به یک دوره جدید فتح افسانه ای خوش آمدید. این سرزمین زیبای اما شکست خورده برای امپراتور جدید و شیوه جدید زندگی است. متحد چین تحت حکومت خود، سلسله بزرگ بعدی را بسازید و یک میراثی بسازید که در طول سنین ادامه پیدا کند. را انتخاب کنید از یک بازیگران از ۱۲ جنگ سالاران افسانه ای و تسخیر قلمرو. شخصیت های قهرمانانه را به عنوان یکی از عوامل اصلی خود به کار ببندید و دشمنان خود را بر جبهه نظامی، تکنولوژیکی، سیاسی و اقتصادی تسلط دهید. آیا شما دوستی های قدرتمند ایجاد می کنید، اتحاد های برادرانه ای ایجاد می کنید و احترام بسیاری از دشمنان خود را به دست می آورید؟ یا آیا شما مرتکب اعمال خائنانه می شوید، خیانت های دلهره آور را تحمیل می کنید، و تبدیل به یک استاد فکری سیاسی بزرگ می شوید؟ افسانه شما هنوز نوشته نشده است، اما یک چیز مطمئن است: فداکاری باشکوه در انتظار است.

  دانلود ترینر Total War: Three Kingdoms

  ترینر Total War: Three Kingdoms همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Shaban، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: طلا بی نهایت، حداکثر سفارش عمومی، یک اصلاح اصلاحات، جنبش ارتش بی نهایت، کاراکتر نامحدود Exp. مهارت، زره های بی نهایت. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.1.0 از بازی Total War: Three Kingdoms است.

  جهت دانلود ترینر  Total War: Three Kingdoms از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر