Total War: Warhammer یک بازی استراتژی مبتنی بر نوبه خود با جنگ های تاکتیکی در زمان واقعی است. Warhammer بر خلاف پیشینیان خود که ویژگی های تاریخی دارند، تنظیمات فانتزی و شخصیت های جهان وارکر را معرفی می کند. این شخصیت ها که شامل هیولاها، رزمندگان و قهرمانان هستند، می توانند توسط بازیکن کنترل شوند. این بازی همچنین دارای چهار جناح قابل پخش در راه اندازی است که عبارتند از امپراتوری، گرینسکین ها، کوتوله ها و شمارۀ خون آشام ها. جناح هرج و مرج نیز برای کسانی که پیش از سفارش یا خرید در هفته اول آزادی در دسترس هستند. هر جناح دسترسی به واحدهای منحصر به فرد خود دارد. به عنوان مثال، جناح Greenskins ویژگی های واحد مانند ترول، غول و عنکبوت Arachnarok. امپراطوری یک جناح انسانی است که ویژگی هایی نظیر مخزن بخار دارد. هر جناح دارای عنصر کمپین منحصر به فرد خود است. به عنوان مثال، یک سیستم Waaagh، که بازیکن را به طور دائمی بر روی تپانچه هل می دهد، به جناح Greenskins منحصر به فرد است. یکی از حالت های جدید جستجوی که شامل جنگ هایی مانند “The Battle of Blackfire Pass” وظایف بازیکنان برای تکمیل ماموریت و جنگ برای دریافت اقلام و قابلیت های بازشدنی است، یکی از حالت های بازی جدید ارائه شده در Warhammer است. موجودات پرواز مانند اژدها همچنین در بازی ظاهر می شوند.

  دانلود ترینر Total War: Warhammer

  نقشه مبارزاتی تا حدودی شبیه آن در آتلیه است با این تفاوت که تنوع در زمین و آب و هوای فیزیکی همانطور که از نقطه خاصی از نقشه به سمت دیگر حرکت می کند. نقشه مبارزات انتخاباتی از زباله های چاوز در شمال به مناطق بدخشان غربی در جنوب و از اقیانوس بزرگ در غرب تا حوزه های کوتوله ای در کوه های لبه ی جهان به سمت شرق است. سحر و جادو نیز یکی از عناصر معرفی شده در Warhammer است با بیشتر جناح هایی مانند امپراتوری و خون آشام شمار دسترسی به بسیاری از جادوگران جادویی و جناح خاص، مانند دورف ها و برخی از جناح های کنترل شده غیر قابل پخش AI کاملا بدون هیچ محدودیت دسترسی به سحر و جادو .

  دانلود ترینر Total War: Warhammer

  ترینر Total War: Warhammer همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Total War: Warhammer، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: خزانه بی نهایت، جنبش بی نهایت نیروهای، بازگرداندن نیروهای حداکثر، اضافی جمعیت بی نهایت، باز کردن تمام فن آوری ها، One Turn Technolgy، یک نوبت ساخت، OPne نوبت استخدام دیگر جناح ها نمی توانند حرکت کنند، سربازان دیگر حزب را تخلیه می کنند، تجربیات بی نهایت، امتیاز مهارت های بی نهایت، صفر امتیاز مهارت، سحر و جادو Infinite، Infinite Arrow / مهمات. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.6.0 (به روز رسانی ۲۰۱۸-۱۰-۰۹) از بازی Total War: Warhammer است.

  جهت دانلود ترینر  Total War: Warhammer از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر