Toukiden: Kiwami یک بازی اکشن شکار است که در آن بازیکنان نقش اسلحه ای با توانایی های منحصر به فرد را بازی می کنند و نینی را برای نابودی انسان ها از بین می برند. برای شکست این Oni بزرگ، بازیکنان باند را به هم متصل کردن، قطع، سوراخ کردن و تقسیم قطعات Oni با استفاده از سیستم هدفمند تخریب! چند نفره تا ۴ بازیکن پشتیبانی می شود. Toukiden Kiwami عاقبت Toukiden: عصر شیطان است. توسعه آن به این معنی است که اولین بازی به عموم مردم ژاپن فروخته شده است. Kenichi اوگاساوارا تولید کننده اصلی است و تاکاشی موریناکا تولید کننده است. Kazutoshi Sekiguchi مدیر است. کنجی Tanigaki مسیر فیلم باز کرد.

  دانلود ترینر Toukiden: Kiwami

  Ogasawara و Morinaka اشاره کرد که این عنوان با بازخورد طرفداران تنظیم شده است و محتوای بیشتری را برای طرفداران بازی شکار برای لذت بردن از آن اضافه می کند. پیش فروش نخستین پاداش های چاپ Souma and Reki Parts. نسخه جعبه گنجینه شامل یک عروسک Tenko، یک کتاب عکس شامل رندرهای ۳D، تصاویر Hidari برای تمام بازیگران و کمیکهای سمت، یک CD کامل موسیقی متن آهنگ با آهنگ های پاداش و قطعات قابل دانلود از اولین بازیگران Slayers است. بازار های مختلف ژاپن پیشنهاد پاداش های ویژه ای را ارائه می دهند. مصرف کنندگان که از فروشگاه Gamecity خرید می گیرند، یک نشان پنجه Tenko را دریافت می کنند. مجموعه بازی Gamecity مجموعه کتاب تصویری جامع برای شخصیت ها و شیاطین و یک دستمال مخصوص Imihayahi را اضافه می کند. سه ماه پس از نبرد برای جلوگیری از بیداری دیگر … روستای Utakata از صلح ناراحت کننده برخوردار است. با این حال، صلح به طور ناگهانی خشن به نظر می رسد. تا به امروز ناشناخته آنی از شمال به نظر می رسد، دفاع از میدلندز را به تکه تکه کردن. “صدای سپاه شیطان”، نیروی نخبه ای که توسط کوه مقدس فرستاده می شود … روستای شریانانی مستقل شکوهمند که از دستورات کوه مقدس اجتناب کرده است … “شورای سالمندان” در رمز و راز قرار دارد … اعضای هر یک از این سازمان ها در حال حاضر در Utakata جمع شده، هر کدام با انگیزه و جاه طلبی خود. فراتر از میدان های مرگبار، پیروزی متعلق به بشریت یا شیاطین است؟ قاتلان، متحد کردن و نابود کردن Oni کثرت!

  دانلود ترینر Toukiden: Kiwami

  ترینر Toukiden: Kiwami همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Toukiden: Kiwami، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Focus Infinite، Max Gouge Defense، Healthy Party Infinite، Focus Infinite Party، Skills No Cooldown، استفاده بی نهایت از مهارت ها، DuPont Infinite Buff، One Hit Kill، Infinite Gold، Freeze Mission Time، No Relod، Auto Reload، Items فروشگاه Infinite، Neglected Crafting Requirements، Ignore Requirements Upgrade، Super Speed، Instant Purify، Max Unity Guage، Drain Boss Defence Gauge را انتخاب کنید. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.1.0 از بازی Toukiden: Kiwami است.

  جهت دانلود ترینر  Toukiden: Kiwami از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر