ترانسفورماتورها: سقوط Cybertron یک بازی ویدیویی تیرانداز شخص ثالث است که توسط استودیوی High Moon ایجاد شده و توسط Activision منتشر شده است. این عاقبت به بازی ویدیویی Transformers 2010: War for Cybertron است و مستقیما به دنبال وقایع آن بازی به عنوان مبارزه Autobots برای شکست دادن دشمنان دشمن خود در جنگ برای سیاره ی خانه ی خود Cybertron است. این بازی در تاریخ ۲۱ اوت ۲۰۱۲ در آمریکای شمالی و در تاریخ ۲۴ اوت ۲۰۱۲ در اروپا برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ منتشر شد. این بازی به داستان ترانسفورماتورها، فرم های زندگی فانتزی داستانی و نهایی روزهای درگیری در سیاتل خانه خود را از Cybertron. همچنین گفته می شود که Suboptile ریشه برای Dinobots نیز از ترانسفورماتور: نسل ۱ تداوم یافته است. زیرمجموعه های دیگر نیز یک داستان اقتباس شده برای چند کاراکتر را بیان می کنند.

  دانلود ترینر Transformers: Fall Of Cybertron

  بعضی از صداهای پخش شده از سری ۱۹۸۴ Transformers به ​​نقش خود بازمیگردند، از جمله پیتر کالن به عنوان رهبر Autobot Optimus Prime و Gregg Berger به عنوان Grimlock. بازیگران دیگر به انتقادهای خود از ترانسفورماتورها: جنگ برای Cybertron بازگشت می کنند. ترانسفورماتورها: سقوط Cybertron، ادامه تداوم ترانسفورماتورها: جنگ برای Cybertron است. فرم های حیاتی روباتیک غول پیکر به نام ترانسفورماتور ها در جنگ داخلی زندگی می کنند. دو جناح، Autobots و Decepticons، برای کنترل دنیای خانه خود، Cybertron. حوادث بازی قبلی، سیاره را ناتوان از زندگی است، و Autobots، ناامید به اطمینان از ادامه وجود نژاد ترانسفورماتور، به دنبال فرار از این سیاره است. Decepticons، هنوز هم به سلطه، به هیچ چیز متوقف خواهد شد برای اطمینان از اینکه Autobots یا به Decepticons ارسال و یا حذف. سقوط Cybertron نبرد نهایی بین دو جناح ربات را نشان می دهد، که منجر به تخریب دنیای منزل ما می شود، و Autobots را مجبور به پناه دادن به کهکشان، راه شیری می کند. توسعه دهنده، استودیوی High Moon، امیدوار بود که تیره تر از بازی اصلی را نشان دهد. مت میلر بازی Informer اعلام کرد که این بازی “تغییر و بهبود بسیاری از ایده های اساسی است که توسعه دهنده این بازی جانشین طبیعی را به جای عاقبت واقعی در نظر می گیرد”.

  دانلود ترینر Transformers: Fall Of Cybertron

  ترینر Transformers: Fall Of Cybertron همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Transformers: Fall Of Cybertron، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Super Health، Super Shield، Infinite Shapes Campaign Mode، قابلیت های Instant، بدون بارگذاری مجدد، مهمات Infinite، Rapid Fire، Super Speed، Super Speed ​​Alternate ، Super Jump، Shard های تشدید بی نهایت، محل فروشگاه، Teleport.
  توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.2 از بازی است !.

  جهت دانلود ترینر  Transformers: Fall Of Cybertron از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر