ترانسفورماتورها: ظهور تیر تاریکی یک بازی ویدیویی اکشن و ماجراجویی است که توسط Edge of Reality ساخته شده و توسط Activision منتشر شده است. این سومین قسمت در سری جنگ برای Cybertron و قسط چهارم در سری بازی های فیلم است. این بازی در تاریخ ۲۴ ژوئن ۲۰۱۴ برای ویندوز مایکروسافت، نینتندو ۳DS، پلی استیشن ۳، پلی استیشن ۴، Wii U، ایکس باکس ۳۶۰ و Xbox One منتشر شد. [۲]

  دانلود ترینر Transformers: Rise Of The Dark Spark

  این بازی به عنوان یک پیشوند برای ترانسفورماتورها به شمار می آید: سقوط سایبرترون، و دنباله ای به فیلم Transformers: Age of Extinction. ترانسفورماتور: ظهور جرقه تاریکی یک سری از سری فیلم های ترانسفورماتور و سری بازی های ویدئویی است که متشکل از ترانسفورماتورها: جنگ برای Cybertron و Transformers: سقوط Cybertron است. جرقه تاریک یک مصنوعی قدرتمند است که توانایی سوراخ هایی را در ابعاد دارد که دو جهان را به هم متصل می کند. این داستان قبل از اینکه Ark در سقوط Cybertron راه اندازی شود، اتفاق می افتد، در حالی که در جهان متناوب آن در حوادث عصر انقراض و پیامدهای آن اتفاق می افتد.

  دانلود ترینر Transformers: Rise Of The Dark Spark

  ترینر Transformers: Rise Of The Dark Spark  همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Transformers: The Rise Of Dark Spark، شما می توانید از این برای فعال کردن این کد های اصلی کد تقلب استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Shield، Add XP، Enemy Ammo، Super Speed، Super Jump، Bullet Time، Kills Easy.
  توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی ترانسفورماتور: ظهور جرقه تاریک است.

  جهت دانلود ترینر  Transformers: Rise Of The Dark Spark از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر