ترانزیستور نقش علمی تخیلی بازی بازی های ویدئویی توسط Supergiant Games و اولین عنوان استودیو از زمان انتشار بسایت منتقدانه آنها است. این بازی در تاریخ ۲۰ مه ۲۰۱۴ برای ویندوز و پلی استیشن ۴ منتشر شد، با سایر سیستم عاملهای موجود در آینده. این بازی جنبش آزاد را در زمان واقعی با یک حالت برنامه ریزی ترکیب می کند. وقتی نوار عمل قرمز پر می شود، می تواند حالت برنامه ریزی را به نام “Turn ()” وارد کند. از آنجا بازیکن می تواند مجموعه ای از حرکات و اقدامات را به تصویر بکشد (هر یک کمی از نوار عمل را مصرف می کند) و سپس آنها را با سرعت فوق العاده اجرا می کند. پس از آن، قرمز باید دشمنان را رها کند تا زمانی که Turn () دوباره پر شود.

  دانلود ترینر Transistor

  همانطور که در ارائه PAX 2013 دیده می شود، قرمز بعد از جنگ اهدا خواهد شد و بعضی اوقات فرصتی برای ارتقاء مهارت های آموخته شده (به نام توابع) به دست می آید که از قربانیان سقوط فرآیند به دست می آید. پس از ارتقاء، مهارت های خود را تغییر می دهد به عنوان مثال مناطق آسیب گسترده تر. ارائه PAX 2014 ترانزیستور نشان می دهد که توابع را می توان به عنوان توانایی های فعال یا به عنوان ارتقاء به سایر توابع فعال تعویض کرد. نوار DualShock 4 نور با هماهنگی با سخنرانی ترانزیستور چشمک می زند و همچنین نسخه PS4 بازی بیش از ۳۰ جایزه خواهد داشت.

  دانلود ترینر Transistor

  ترینر Transistor همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی نقش ترانزیستور، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری: سلامتی بی نهایت، بی نهایت تبدیل، پایان سریع تبدیل می کند.
  توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 (Steam 2017 Update) از ترانزیستور بازی است.

  جهت دانلود ترینر  Transistor از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر