دانلود ترینر Transport Fever 2

  دانلود ترینر Transport Fever 2 : سبک شبیه‌سازی حمل و نقل کلاسیک استاندارد طلایی جدیدی با تب انتقال ۲ دارد. یک دنیای کاملا جدید را با هدایت مسیرهای حمل و نقل از طریق زمین، آب و هوا کشف و کشف کنید. ترقی و ترقی ممکن است راهشان را پیدا کند! با زیرساخت حمل و نقل فراهم کنید که به آن نیاز دارد و با خدمات حمل و نقل سفارشی، ثروتی به هم می‌زند. قطارهای شما را تماشا کنید که بر روی ریل حرکت می‌کنند، اتوبوس‌ها و کامیون‌ها در امتداد جاده‌ها، کشتی‌های شما از میان آب عبور می‌کنند و هواپیماهای شما در آسمان اوج می‌گیرند. افراد را در راه کار یا بازی باخود حمل کنید و دلیل رشد شهرها و رشد آن‌ها باشید. مواد خام تحویل داده و کالا را به سمت اقتصاد سوق می‌دهد. تجربه بزرگ‌ترین چالش‌های تدارکاتی از سال ۱۸۵۰ تا زمان حاضر را تجربه کرده و یک امپراطوری حمل و نقل بدون هیچ جای دیگر در سراسر جهان به وجود آورده‌است.

  دانلود ترینر Transport Fever 2

  بازی‌های آزاد طیف وسیعی از احتمالات خلاق را ارایه می‌دهد، در حالی که مد تبلیغاتی تاریخچه حمل و نقل در سه قاره را تکرار می‌کند. تب انتقال ۲ گزینه‌ای از بیش از ۲۰۰ خودرو از اروپا، آمریکا و آسیا را پیشنهاد می‌دهد که با جزییات بسیار زیادی مدل‌سازی شده‌اند؛ و با ویرایشگر نقشه بازی، شما می‌توانید از سه منطقه مختلف آب و هوا، مناظر را ایجاد کنید. در نهایت، شبیه‌سازی واقع گرایانه و شبیه‌ساز اقتصادی همراه با پشتیبانی همه‌جانبه modding، دور از تجربه بازی است.

  دانلود ترینر Transport Fever 2

  تب انتقال ۲ Trainer ()گزینه‌های: مربی برای تیم تب انتقال ۲، شما می‌توانید از آن برای فعال کردن این کد Cheat ضروری استفاده کنید: ویرایش پول، وام صفر، تنظیم سرعت بازی. نکته: این ابزار cheat برای نسخه اصلی . تب انتقال داده ۲.
  یادداشت‌ها
  ویرایش پول: واحد ۱۰۰۰ است، برای مثال اگر ارزش را برای ۹۹۹ تنظیم کنید، پول ۹۹۹،۰۰۰ دریافت خواهید کرد.

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر