Trine 3: مصنوعات قدرت یک سفر پری است که شما را در تلاش با سه قهرمان: Amadeus جادوگر، Pontius شوالیه و Zoya دزد. این داستان از یک ماجراجویی بزرگ و همچنین سطوح چالش اضافی تست های واقعی به مهارت های سه قهرمان در مبارزه و حل پازل را در خلاق ترین روش ها فراهم می کند.

  دانلود ترینر Trine 3: The Artifacts of Power

  Amadeus The Wizard، Pontius Knight و Zoya The Thief به آرامی می گویند که داشتن زندگی شان توسط یک آثار جادویی قدرتمند، حالت دائمی مطلوب نیست. قهرمانان سعی می کنند هدایای فوق العاده ای خود را به آرتیفنت به نام Trine به ارمغان بیاورند و به این ترتیب آنها قدرت را فراتر از درک خود می گیرند. Trine shatters. با یک جادوگر باتلاق قرون وسطایی بدون سر و صدا در سست و فقط یک مصنوعی شکسته برای هدایت آنها، قهرمانان باید تلاش کنند و آسیب هایی را که ایجاد کرده اند را ترمیم کنند … یا آسیبی که ممکن است هنوز انجام شود.

  دانلود ترینر Trine 3: The Artifacts of Power

  ترینر Trine 3: The Artifacts of Power همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Trine 3: Artifacts of Power، شما می توانید از آن برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Energy،
  اکسیژن بی نهایت، تمام موارد بازشو را در یک زمان، سوپر سرعت، حرکت آهسته، یک ضربه کشتن دریافت کنید. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.1 از بازی Trine 3: آثار قدرت است.

  جهت دانلود ترینر  Trine 3: The Artifacts of Power از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر