Tropico 5 یک بازی ویدئویی است که توسط Haemimont Games توسعه داده شده است و از تاریخ ۲۳ می ۲۰۱۴ در دسترس است. این یک بازی ویدیویی شبیه سازی ساخت و ساز و مدیریت است که در کنار شبیه سازی ساختمان شهر تمرکز می کند. برای اولین بار در تاریخ سری، این بازی چند نفره همکاری یا رقابتی را برای هر بازیکن ۴ بازیکن در هر جزیره ارائه خواهد کرد. بازیکنان قادر به ساختن شهرهای در همان جزیره خواهند بود، که اجازه انتخاب کار با یکدیگر یا علیه آنها را می دهد.

  دانلود ترینر Tropico 5

  ویژگی های بازرگانی، تحقیق، نوسازی و اکتشاف مورد بازبینی قرار گرفته است. Tropico 5 اجازه می دهد بازیکن را به مدیریت کشور خود را از پایه تاریخی خود را در دوران استعمار، از طریق جنگ جهانی دوم، تا جنگ سرد و حال حاضر. دو ابرقدرت اصلی در هر دوره، از محورها و متحدان فتح به ایالات متحده و اتحاد جماهیر شوروی تغییر می کند. به عنوان رهبر، شما می توانید استقلال کشور خود را تصمیم بگیرید و یک قانون اساسی کامل بنویسید و قوانینی را ایجاد کنید که به شما توصیه می کنند.

  دانلود ترینر Tropico 5

  ترینر Tropico 5 همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی شبیه سازی Tropico 5، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری: پول نامحدود، ۱۰۰٪ میزان رضایت. قفل HP، قفل هواپیما، مهمات بی نهایت، زره نامحدود. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی Tropico 5 است.

  جهت دانلود ترینر  Tropico 5 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر