Ultimate Marvel vs. Capcom 3 یک بازی متقابل جنگی است که توسط Capcom در همکاری با Eighting توسعه یافته است. این یک نسخه به روز شده از مارول در مقابل Capcom 3 است: سرنوشت دو جهان است. بازی ویژگی شخصیت های از هر دو حق رای دادن بازی های کپکام و سری های کمیک منتشر شده توسط Marvel Comics. این بازی در نوامبر ۲۰۱۱ برای پلیاستیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ منتشر شد و به عنوان یک عنوان پرتاب برای PlayStation Vita در سال ۲۰۱۲ معرفی شد. این بازی بعدا در دسامبر ۲۰۱۶ به پلی استیشن ۴ منتقل شد و برای Xbox One و مایکروسافت ویندوز منتشر خواهد شد. در مارس ۲۰۱۷٫ در The Ultimate Marvel vs. Capcom 3، بازیکنان یک تیم از سه شخصیت برای شرکت در جنگ و تلاش برای دست کشیدن مخالفان خود را انتخاب کنید. به عنوان یک بروز رسانی، بازی با استفاده از مکانیک گیم پلی به طور یکسان به اصل. با این حال، هر دو سیستم مبارزه با هوا و X-Factor، معرفی شده در سرنوشت دو جهان، تنظیمات دریافت کرده اند. علاوه بر تغییرات گیم پلی و شخصیت های قابل پخش جدید، این بازی دارای چندین تغییر زیبایی شناختی است.

  دانلود ترینر Ultimate Marvel vs. Capcom 3

  پس از وقایع زلزله و سونامی تئووکو ۲۰۱۱، برنامه توسعه محتوای قابل دانلود برای سرنوشت دو جهان را مختل کرد، محتوای اضافی به عنوان یک عنوان مستقل، Ultimate Marvel و Capcom 3، برای قیمت خرده فروشی با تخفیف ایجاد شد. این بازی به طور کلی پس از انتشار منتشر شد. منتقدان لیست کارنامه گسترش یافته و بهبود تجربه آنلاین را تحسین کردند، اما از عدم وجود ویژگی های جدید و حالت های بازی انتقاد کردند. عاقبت به نام Marvel vs. Capcom: Infinite، برای انتشار در سال ۲۰۱۷ برنامه ریزی شده است.

  دانلود ترینر Ultimate Marvel vs. Capcom 3

  ترینر Ultimate Marvel vs. Capcom 3 همراه با گزینه های تقلب

  ترینر بازی Ultimate Marvel vs. Capcom 3، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: سلامتی بی نهایت، حداکثر Hybo Combo Level، Infinite X-Factor Duration، Max Combo، Freeze Timer، Max Score، Max Player Points، Opponent 0 Hybo Combo Lv، Opponent 0 مدت زمان X-Factor، One Hit Kill. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی Ultimate Marvel vs. Capcom 3 است.

  جهت دانلود ترینر  Ultimate Marvel vs. Capcom 3 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر