در امپراطوری شهری شما کنترل یک سلسله شهردار را می گیرید و از طریق ۲۰۰ سال تاریخ، شهر و مردم خود را هدایت می کنید. از آنجا که بازی های دیگر شما را به عنوان رهبر یک کشور، پادشاهی یا امپراطوری، امپراطوری شهری، شما را تحت کنترل یک شهر واحد قرار می دهد. ایجاد زیرساخت ها، برنامه ریزی مناطق شهری، تصمیم گیری های سیاسی در شورای شهر، رشوه دادن یا تهیۀ مخالفان خود، اعطای حقوق دموکراتیک مردم خود و یا نادیده گرفتن آنها و بالا بردن توسط خودتان – تصمیم شماست! در آغاز دهه ۱۸۲۰، شهرت خود را از طریق پنج دوره مختلف، هر کدام با تهدید و فرصت های خود، ایجاد کنید. استقرار چالش های قرن ها، مبارزه های سیاسی، تجربه رویدادهای در حال تغییر در جهان و اختراعات پیشگام، و ایجاد امپراتوری منحصر به فرد شهری خود را! امپراطوری شهری یک قهرمان شهر است که پیشگام نسل جدیدی از بازی استراتژیک است که ویژگی های سازنده شهر را با طرح های سیاسی تلفیق می کند و رویدادهای اجتماعی و تاریخی فراوانی را به ترکیب اضافه می کند و یک تجربه کاملا جدید گیم پلی ایفا می کند که بازیکنان باید از برنامه ریزی استراتژیک و معرفت سیاسی استفاده کنند به موفقیت شهرهای خود را در نقش خود به عنوان شهردار.

  دانلود ترینر Urban Empire

  City Ruler، نه شهر ساز: امپراطوری شهری ترکیبی منحصر به فرد از ساختمان شهر کلاسیک و گیم پلی مدیریت سیاسی ارائه می دهد. بر نقش شهردار، یک متفکر سیاسی باشید و مهارت های خود را با غلبه بر احزاب مخالف و هدایت شهر خود از طریق تحولات تکنولوژیکی و انقلاب های ایدئولوژیک، اثبات کنید. را انتخاب کنید از ۴ خانواده حاکم با ۵ حرف هر کدام، مانند حقوق برابر و عدالت اجتماعی طرفداران Kilgannons، یا Sant’Elias، که بر پیشرفت علمی و پیگیری دانش متمرکز است. ایجاد و مدیریت مناطق شهری در مقیاس وسیع و انجام نیازهای شهروندان خود مانند شادی، ایمنی و خدمات عمومی.

  دانلود ترینر Urban Empire

  ترینر Urban Empire همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی امپراتوری شهری، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: صندوق های شخصی بی نهایت، پول بی نهایت شهر، اعتبار بی نهایت، اعتماد به نفس حداکثر سیاسی، افزایش خوشبینی، تحقیقات سریع، رای سریع / بحث، رای همیشه منتقل می شود. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.1.4.0 از بازی امپراتوری شهری است.

  جهت دانلود ترینر  Urban Empire از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر