ترینر وارکریم تواریخ. The Valkyria Chronicles یک بازی نقش تاکتیکی است که توسط Sega برای PlayStation 3 در سال ۲۰۰۸ طراحی و منتشر شد. نسخه ویندوز مایکروسافت در نوامبر ۲۰۱۴ منتشر شد. این بازی در اروپا، در سالهای اولیه جنگ جهانی دوم، بر اساس اروپا تنظیم شده است.

  دانلود ترینر Valkyria Chronicles

  به علت فراوانی سنگ معدن Ragnite، که جای جای نفت را در محیط بازی می گیرد، کشور خنثی گالیا تحت حمله اتحادیه امپریال شرقی Europan قرار می گیرد که خود را درگیر جنگ با فدراسیون اتلانتیک می کند. بازیکنان کنترل یک واحد پولیس گالیان را دارند که برای تهاجم به این تیراندازی اختصاص داده شده است. تصاویری که از موتور گرافیکی CANVAS استفاده می کنند، شبیه نقاشی آبرنگ در حال حرکت است. Chronicles Valkyria به شدت مورد تحسین قرار گرفت و جایزه های متعددی را از چندین نشریه ویدئویی برجسته دریافت کرد. موفقیت این بازی یک فستیوال رسانه ای را ایجاد کرد، از جمله چندین عنوان مانگا و یک سری انیمه. دو توالی برای PlayStation Portable: Valkyria Chronicles II و Valkyria Chronicles III منتشر شد.

  دانلود ترینر Valkyria Chronicles

  ترینر Valkyria Chronicles همراه با گزینه های تقلب

  ترینر بازی The Chronicles of Valkyria، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: نامحدود سلامت، یک ضربه کشتن، تعداد نامحدود بار، قفل CP. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی تواریخ Valkyria است.

  جهت دانلود ترینر  Valkyria Chronicles از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر