دانلود ترینر Vampire's Fall: Origins

    Vampire’s Fall: Origins یک RPG موبایل است. می توان آن را به طور کامل به صورت آفلاین پخش کرد ، به فضای کمی فضای ذخیره سازی نیاز دارد و هیچ افزایشی اجباری ندارد و یا مبلغی هم ندارد. برای برنامه ای با این اندازه ، هنوز یک زمین بازی فوق العاده بزرگ و یک داستان کامل ارائه می دهد. نکته مهم دیگر این است که آن را نمی خواهم برای مخاطبین ، محل سکونت خود یا هر یک از چیزهای دیگر درخواست کنید. در زیر می بینید که آیا می خواهید بدانید که به چه چیزهایی نیاز دارد و چرا. Vampire’s Fall: Origins داستانی خلاقانه و گسترده برای شما ارائه می دهد: علاوه بر تلاش حماسی حماسه ، ده ها جستجوی جانبی وجود دارد که با تعامل با NPC یا با کاوش در کشور یافت می شود. از طریق این سؤالات جانبی ، شما قادر هستید که پیشرفت شخصیت Player خود را بهتر مدیریت کنید و درباره جهان اطلاعات بیشتری کسب کنید. در حالی که محتوای کامل Fall Vampire: Origins می تواند بصورت آفلاین و بدون هیچ مشکلی پخش شود ، ممکن است بخواهید مهارت خود را در برابر بازیکنان دیگر آزمایش کنید. اینجاست که PVP بازی می شود. این ، به همراه فروشگاه درون برنامه ای و منوی گپ زدن ، تنها ویژگی هایی هستند که شما را به داشتن یک اتصال نیاز دارید.
    دانلود ترینر Vampire’s Fall: Origins

    برای سال های بی شماری ، روستائیان ومپ از زندگی آرامش و خوشبختی برخوردار بوده اند. اما اکنون ، شایعات در مورد یک جادوگر تاریک – یک جادوگر جادوگر گسترش می یابد. این روستا از ترس درست بودن شایعات ، یک شبه نظامی برای آماده شدن برای بدترین وضعیت آماده می کند. شما یک عضو استخدام هستید که از روستا دفاع می کنید. آیا می دانید که سرنوشت چیز خاصی برای شما رقم زده است … ادای احترام به RPG های کلاسیک. ساخته شده با شور و شوق ، توسط گیمرهای مدرسه قدیمی. Vampire’s Fall: Origins یک RPG در جهان باز ۲D است که دارای نبرد تاکتیکی است. شخصیت خود را بسازید ، خط خون خود را انتخاب کنید و به دنیای خود سرمایه گذاری کنید. آیا شما در این کشور ویران خواهید شد یا قهرمانی خواهید بود که مردم آرزوی آن را دارند؟
    دانلود ترینر Vampire’s Fall: OriginsVampire’s Fall: Origins Trainer (+17) گزینه ها:
    مربی بازی Vampire’s Fall: Origins ، می توانید از آن برای فعال کردن این کدهای مهم تقلب استفاده کنید: Infinite Health / Ingnore Damage ، بازیابی Focus به Max در هر نوبت ، آیتم های Craft Instant ، Can Art Craft (اشیاء مختلف) در هر مکان ، وزن صفر تجهیزات ، Bloodstones کاهش ، صد در صد موفقیت موفقیت Forge ، نمایش نقشه کامل / حذف مه جنگ ، حالت خفا / بدون برخورد تصادفی ، خسارت فوق العاده / یک ضربه کشتن ، طلا بی نهایت ، XP بی نهایت ، امتیازات مهارت بی نهایت ، امتیاز بی نهایت توانایی ، ضرب طلا ، XP Multiplier ، تنظیم سرعت بازی. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.5.45 بازی Vampire’s Fall: Origins است.

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر