Vampyr یک بازی نقش بازیگری است که از منظر شخص ثالث بازی می شود. بازیکن جاناتان ای. رید، شخصیت اصلی بازی را کنترل می کند، یک پزشک که به یک خون آشام تبدیل شد و تشنگی خون او را مجبور می کرد مردم بیگناه را بکشد. برای انجام این کار موفقیت آمیز، او باید اطلاعات مربوط به اهدافش را مطالعه کند و عادت های خود را تغییر دهد، سرنخ ها را جمع آوری کند و روابط خاص را با برقراری ارتباط با شصت ساکن لندن حفظ کند که به عنوان یک دنیای نیمه باز فکری ساخته شده در اطراف محله های محله های بدون درز وابسته به دیگر زمینه های ارتباطی این امکان وجود دارد که بدون اینکه یک زندگی را به پایان برساند، بهترین محافظ شخصیت را به عنوان یک پزشک حفظ می کند اما تقریبا ناتوان کننده است. هیچکدام کشتن هیچ یک از چهار انتهای مختلف را باز نمی کند. یک درخت مهارت وجود دارد که تسهیل بهبود توانایی ها را فراهم می کند که به وسیله امتیاز های تجربه شده از خون و همچنین تحقیقات انجام می شود. شاخه های درخت مهارت به سایه، غریزه و توانایی های اجتماعی مربوط می شوند.

  دانلود ترینر Vampyr

  لندن، ۱۹۱۸٫ شما به تازگی معلم دکتر جاناتان رید شده اید. به عنوان یک دکتر، شما باید درمان برای نجات شهروندان ویران شده آنفلوانزا پیدا کنید. به عنوان یک ومپیر، شما لعنت به تغذیه در کسانی که شما قول دادند که به درمان. آیا شما را در آغوش هیولا می گیرید؟ زنده ماندن و مبارزه با شکارچیان ومپیر، اسکندر ارواح و دیگر موجودات فوقالعاده. از قدرت های غریب خود برای دستکاری و تحریک زندگی افراد اطراف خود استفاده کنید تا تصمیم بگیرید که قربانی بعدی شما خواهد بود. برای مبارزه با تصمیمات خود مبارزه کنید … اقدامات شما لندن را نجات خواهد داد یا عذاب خواهی کرد.

  دانلود ترینر Vampyr

  ترینر Vampyr همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Vampyr، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: سلامتی بی نهایت، استامینای بی نهایت، خون بی نهایت، مهمات بی نهایت، مهارت های خنک کننده، موارد بی نهایت، فوق العاده سرعت، بی نهایت XP، پول بی نهایت. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی Vampyr است.

  جهت دانلود ترینر Vampyr از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر