ماجراهای باور نکردنی ون Helsing دوم تنها مجموعه ای از ده ها نقشه جدید و هیولا نیست، بلکه عاقبت واقعی است که تمام بیت های خوب را از اولین بازی حفظ می کند، با کمی بهبود در اینجا و آنجا و اضافه کردن مقدار زیادی از ویژگی های جدید.

  دانلود ترینر Van Helsing 2

  اوه، و این واقعا یک ویژگی در خود نیست، اما اگر از گفتگوهای شگفت انگیز، طنز شاد و تخم مرغ عید پاک از اولین بازی لذت ببرید، خوشحال خواهید شد که این عادت حتی بیشتر از آن را به ارمغان بیاورد. ماجراهای باور نکردنی ون Helsing دوم عاقبت به بازی موفق بازی نقش بازی است که در آن شما می توانید به عنوان پسر پروفسور ون Helsing، مبارزه با دشمنان Borgovia. این پیگیری در حال پیروی از سنت پریکل است و در حال اجرای بسیاری از ویژگی های جدید در این بازی است.

  دانلود ترینر Van Helsing 2

  ترینر Amnesia همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی ماجراهای باور نکردنی ون Helsing دوم، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، One Hit Kill، Infinite Mana، No Cooldown، خشم فوری، +۵٫۰۰۰ Reputation، +۱ Bonus Point، +۱۰٫۰۰۰ طلا، امتیازات ویژگی +۵۰، +۱۰ امتیاز مهارت، سریع تر سطح بالا. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.3.4b از بازی ماجراهای باور نکردنی ون Helsing دوم است.

  جهت دانلود ترینر  Van Helsing 2 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر