ترس از گرگ ها آنها سرد هستند، آنها گرسنه هستند – و آنها هیچ چیز برای زنده ماندن ندارند … Ragnarok. افسانه آن است که وقتی سردترین زمستان فرود می آید، جوتان به انتقام خود در برابر خدایان آسگار می پیوندد. جهان در راه از بین بردن است و سرنوشت Midgard آویزان در تعادل است. اما هنگامی که غول های آتش و یخ شروع به ادغام ارتش خود می کنند، آنها با خاندان Ulfung – گرگ های Midgard مواجه می شوند. این خون آشام، اما پس از تخریب روستای خود، این گروه متجاوز از جنگجویان وایکینگ محاصره شده است مصمم به سرپیچی از سرنوشت خود و نجات جهان هستند. به عنوان رئیس قبیله، شما باید از Midgard از نابودی کامل نجات دهید، و سرپرستی اتهام برای برنده شدن از موجودات شیطانی Fimbulwinter.

  دانلود ترینر Vikings: Wolves of Midgard

  وایکینگ RPG – Wolves of Midgard شما را به Shores of Midgard می برد، جهان بر اساس اساطیر و تاریخ وایکینگ ها، اما با پیچ و تاب فانتزی. نبرد جتان ترسناک، انبوهی از هیولا های ارواح وحشت زده و جانوران Ragnarok، به عنوان شما در تلاش برای زنده ماندن از سرماخوردگی است که تهدید به پایان دادن به تمام زندگی، برای همیشه. سلاح های قدرتمند مستحکم، از جمله شمشیر و سپر، چکش دو دست، محورهای دو سوئیچ و گوی های سریع. برای به دست آوردن و تقویت نیروهای نا امید کننده Spell Powers و سایر موارد غیرقابل انعطاف خاص، خون را در نبرد قرار دهید تا به خدایان احترام بگذارید.

  دانلود ترینر Vikings: Wolves of Midgard

  ترینر Vikings: Wolves of Midgard همراه با گزینه های تقلب

  ترینر بازی Vikings: Wolves of Midgard، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Stamina Infinite، خشم Infinite، خشم Infinite خشم، حالت مخفی، فوق العاده سرعت، سرعت سوپر حمله، Max Elemental Ressistance، قرار گرفتن در معرض صفر ، سوپر آسیب / یک ضربه کشتن، حداکثر قطره قطره، حداکثر دسته کوچک موسیقی جاز، طلا بی نهایت، خون بی نهایت، آهن بی نهایت، چوب بی نهایت. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی وایکینگ ها است: گرگ های Midgard.

  جهت دانلود ترینر  Vikings: Wolves of Midgard از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر