“Wargame: European Escalation” یک بازی ویدیویی استراتژی در زمان واقعی است که توسط Eugen Systems توسعه داده شده و توسط Focus Home Interactive منتشر شده است که در تاریخ ۲۳ فوریه ۲۰۱۲ منتشر شده است. در طول جنگ سرد، بیشتر به ویژه در سالهای ۱۹۷۵-۱۹۸۵ . جناح های قابل پخش Wargame عبارتند از پیمان ورشو، که به اتحاد جماهیر شوروی، کمونیست لهستان، شرق آلمان و چکسلواکی تقسیم شده است. و ناتو، که به ایالات متحده آمریکا، انگلستان، فرانسه و آلمان غربی تقسیم شده است. بازیکنان می توانند واحد های مختلف را از چهار زیر مجموعه ای که در آن بازی می کنند را انتخاب کنند، واحد های جدید را باز کرده یا انواع پیشرفته ای را به عنوان پیشرفت می کنند. در مجموع ۳۶۱ واحد تاریخی در Wargame بازسازی شده اند.

  Wargame: تشدید اروپا یک بازی استراتژی جدید در زمان واقعی ساخته شده در اطراف عمق و بازتاب، عناصر کلیدی از wargames کلاسیک است. این بازی ویژگی های شدید جنگ در زمان واقعی، گرافیک خیره کننده، و سیستم IRISZOOM شگفت انگیز است، که اجازه می دهد تا زوم پیوسته از یک دید جهانی از نقشه به قلب عمل است. با گیم پلی استراتژیک واقعی، محتوا غنی، ادغام EugenNet و خدمات آنلاین آن، Wargame: Escalation اروپا، تمام بزرگترین طرفداران استراتژی جهان را متحد خواهد کرد.

  دانلود ترینر Wargame: European Escalation

  وارگام: انفجار اروپایی در ناتو (ایالات متحده آمریکا و اروپای غربی) در برابر پیمان ورشو (کشورهای شوروی و اروپای شرقی) در مبارزه هایی که کشف می کند «چه چیزی ممکن بود» در سال ۱۹۷۵ تا ۱۹۸۵ تأسیس شد. اما این نتیجه فاجعه آمیز نهایتا آخرین راه حل بود زیرا همه می دانستند که اولین کسی که برای آغاز جنگ های هسته ای در نهایت از بین می رود، فقط یکسان است. قطعا بزرگترین حملات زرهی از طریق اروپا، هسته اصلی این جنگ فرضی است؛ و این چیزی است که مبارزات انفجاری بازی شما را از بین می برد!

  دانلود ترینر Wargame: European Escalation

  ترینر Wargame: European Escalation همراه با گزینه های تقلب

  * ستاره فرماندهی – هرگز کاهش پیدا نمی کند.
  * اطلاعات مهم
  * نفت سوخت
  * Inf Supply = (لجستیک اطلاعات – واحد های عرضه و FOB).
  * آتش سریع.
  * محدوده یاب خودکار – بلافاصله پس از هدف آتش بس خواهد شد.
  * سربازان حرفه ای – واحدهای هرگز وحشت زده و از بیخوابی بسیار سریع بهبود می یابد.
  * ارتقاء از طریق مسنجر – هنگامی که آنها سلاح خود را آتش می کنند واحدهای ارتقاء می یابند.
  * ذخایر بی نهایت / تقویت – به شما می دهد ۲۴ ذخایر بی نهایت.
  * Inf HP – GM.
  * Inf HP – متفقین
  * Automatic Promoted = تمام واحدهای خود را به صورت خودکار ارتقا دهید

  جهت دانلود ترینر  Wargame: European Escalation از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر