Warhammer: The End Times – Vermintide یک بازی ویدیویی تیرانداز اول شخص است که توسط Fatshark منتشر شده است. این بازی در جهان فانتزی Warhammer تنظیم شده است. Vermintide یک بازی تیرانداز اول شخص و ماجراجویی مبارزه با غواصی است که در انتهای Times of the iconic World Warhammer Fantasy قرار دارد. Vermündde در و در اطراف Ubersreik، شهرستان پر از Skaven می گیرد. شما نقش یکی از پنج قهرمان را به عهده خواهید داشت، هر کدام دارای سبک های مختلف بازی، توانایی ها، دنده ها و شخصیت است.

  دانلود ترینر Warhammer: The End Times – Vermintide

  کار همکاری، شما باید از ویژگی های فردی خود را برای زنده ماندن از تهاجم آخرالزمانی از انبوهی از موش های مرد بی رحمانه، شناخته شده به عنوان Skaven استفاده کنید. جنگ ها در سراسر محدوده ای از محیط که از بالای برج مگنوس به روده های زیر امپراطوری گسترش می یابد، رخ می دهد. بقا تعاونی برای تا ۴ بازیکن – باند همراه با دوستان خود و یا به تنهایی می میرند. Vermintide به طور مداوم کار تیمی و مهارت شما و دوستان شما را آزمایش خواهد کرد. قطره چند نفره بازی کردن و اضافه کردن A.I. رباتها تیم خود را در هر زمان بدون در نظر گرفتن بازیکنان موجود تضمین می کند.

  دانلود ترینر Warhammer: The End Times – Vermintide

  ترینر Warhammer: The End Times – Vermintide همراه با گزینه های تقلب

  Trainer for the game Warhammer: End Times – Verminatede، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Set Ammo توسط ۹۹۹٫ توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0.1.2.zip (Steam) بازی Warhammer: End Times – Verminatede.

  جهت دانلود ترینر Warhammer: The End Times – Vermintide از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر