Warlock 2: Exiled عاقبت استراتژی مبتنی بر نوشتن بازی فانتزی Warlock: Master of the Arcane است. Warlock 2 چالش های جادوگران استراتژیک و مگهای مهیج را به چالش می کشد تا Ardania را در یک جنگ تمام عیار و حیرت انگیز، مبارزه، دیپلماسی و توپ های بی نهایت عظیم تسخیر کند. گیم پلی تک نفره و چند نفره هر کدام از چالش هایی را که ممکن است برای warlocks ایجاد کند، برای مدیریت یک قلمرو کامل پر از جانوران مرگبار انجام دهد، این بازی یک تمرین در جنگ های ثابت و فاجعه برانگیز است.

  دانلود ترینر Warlock 2: The Exiled

  جهان درهم شکسته شده است و شما به یکی از بسیاری از آنها تبعید شده اید. وقت آن رسیده است که به اردنی بازگردد و به کسانی که شما را بیرون راندند انتقام بگیرد. نبرد از طریق قلمرو شکسته ساکنان دیگر تبعید، مگی های خصمانه و موجودات وحشتناک. پس از بازگشت به اردن، شما با بزرگترین تهدید خود مواجه خواهید شد: چهار مجاهدین متحد. تسلیم همه کسانی که با شما مخالفند، خانه خود را اصلاح کنید و انتقام خود را بگیرید. Warlock 2 یک بازی استراتژی مبتنی بر نوبه خود از جنگ فانتزی است. رقیب در برابر میگهای بزرگ، سربازان قدرتمند را در جنگ های شدید، با سحر و جادو باستانی، از دیپلماسی حریصانه و ایمان به عنوان سلاح های خود استفاده می کند. چالش در یک یا چند نفره را تجربه کنید. حالت جدید تبعید یا Master of the Arcane را بازی کنید.

  دانلود ترینر Warlock 2: The Exiled

  ترینر Warlock 2: The Exiled همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی ویدئویی خاموش Warlock 2: Exiled، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: ۱ Turn Research، ۱ Turn recruiting، ۱ Turn Units Skill، Instant Win پس از نوبت، Set Cash، Set Points Hit Points، Set واحد Exp، مجموعه مانا. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v2.1 از بازی Warlock 2: The Exiled است.

  جهت دانلود ترینر  Warlock 2: The Exiled از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر