راه Samurai 3 یک بازی ویدیویی ساخته شده توسط Acquire است که اسپایک در تاریخ ۱۳ نوامبر ۲۰۰۸ در ژاپن برای پلی استیشن ۳ منتشر شده است و بعد به Xbox 360 منتقل شده است. این دنباله ای از بازی های PlayStation 2 است که راه سامورایی و راه Samurai 2. نسخه انگلیسی از بازی در آمریکای شمالی توسط ناشران UFO Interactive (ایکس باکس ۳۶۰) و Agetec (PS3) در تاریخ ۱۳ اکتبر ۲۰۰۹ منتشر شد. این برای مایکروسافت ویندوز توسط Ghostlight در تاریخ ۲۳ مارس ۲۰۱۶ منتشر شد. این بازی در اواخر مدل های PS3 رایگان نیست. زمان زمان Sengoku است.

  دانلود ترینر Way of the Samurai 3

  این داستان در آمنه، یک سرزمین خیالی که توسط پروردگار فئودالی فوجیموری شوزن رهبری می شود و او پروردگار سقراط را سرنگون کرده است، به حاکم جدید تبدیل شده است. قبیله Fujimori یک نیروی در حال ظهور در Amana است و دارای تعداد زیادی دشمن در قلمرو آن است. برای محافظت از قلمرو آنها، آنها را مجبور می سازد تا کشاورزان و روستاییان کارهایشان را انجام دهند و مالیات سنگین آنها را به منظور تقویت نیروهای مسلح خود اعمال کنند. از این رو، مردم در Amana شروع به احساس نارضایتی نسبت به قبیله Fujimori. سه گروه اصلی در آمانا وجود دارد: قبیله فوجیموری، قبیله اووکا و روستاییان تاکاتان. قبیله اوکا شامل واسط های قبیله ساکوری و حامیان است که خواهان قدرت هستند. آنها می خواهند قبیله Fujimori را سرنگون کنند. روستائیان تکتان، مردم هماهنگ هستند که آرزو می کنند.

  دانلود ترینر Way of the Samurai 3

  ترینر Way of the Samurai 3 همراه با گزینه های تقلب

  Trainer for the Game The Way of Samurai 3، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: سلامتی بی نهایت، سلاح ناپذیر، حداکثر سقوط سلاح، سلاح + ۱۰ حمله، سلاح + ۱۰ دفاع، سلاح ۰ وزن، تنظیم مجدد کیفیت سلاح، سلاح تجربیات بی نهایت، اسلحه + ۱۰۰۰ کشتن، یک ضربه کشتن، روز یخ زدن، اضافه کردن ۱۰۰۰۰ یون، اضافه کردن ۱۰۰۰۰ امتیاز سامورایی، موارد بی نهایت، سوپر سرعت. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.03 از بازی شیوه سامورایی ۳ است.

  جهت دانلود ترینر  Way of the Samurai 3 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر