راه Samurai 4 یک بازی ویدیویی است که توسط Acquire توسعه داده شده و منتشر شده توسط Spike برای PlayStation 3. اولین بار در ژاپن در تاریخ ۳ مارس ۲۰۱۱ منتشر شد. این بازی ترکیبی از داستان، صحنه های مبارزه و رویداد ارائه می دهد. نسخه انگلیسی در تاریخ ۱۹ ژانویه ۲۰۱۲ توسط بازی های Rising Star اعلام شد. انتشار بازی در اروپا در ۵ اکتبر ۲۰۱۲ بود. در ۴ آوریل ۲۰۱۲، بازی های XSEED این بازی را برای ایالات متحده به عنوان یک عنوان قابل دانلود در پلی استیشن شبکه با تاریخ انتشار ۲۱ اوت ۲۰۱۲ منتشر کردند. این بازی در ابتدا یک PlayStation 3 منحصر به فرد، با این حال این بازی بعدا توسط مایکروسافت ویندوز توسط Ghostlight در تاریخ ۲۳ ژوئیه ۲۰۱۵ منتشر شد. این بازی در یک شهر بندر خیالی به نام Amihama در سال ۱۸۵۵ تنظیم شده است. بازیکنان می توانند سامورایی خود را ایجاد کنند و تصمیم بگیرند که خود را با یکی از سه جناح ها: نیروهای طرفدار دولت، شورشیان ضد دولتی در تلاش برای دفع بیگانگان و یا نیروی دریایی انگلیس در شهر برای مذاکره در مورد یک معاهده صلح.

  دانلود ترینر Way of the Samurai 4

  اتاق های شکنجه، ماموریت های نیمه شب شیطانی در تاریکی و همه کشتار وحشیانه ای که می توانید در این بازی سمبوپی که در این گودال ماسهبازی وجود دارد را تحمل کنید. دریای پری فقط مرزهای ژاپن را به بریتانیا باز کرده است، و اجازه می دهد تا یک روند طولانیمدت جهانی شدن آغاز شود. متأسفانه یکی از پورت های باز اتفاق می افتد که یک بغداد ژاپنی به نام Amihama است، جایی که یک گروه مقاومت به نام “شاگردان Prajna” دستگیر شده علیه خارجی ها و کسانی که از آنها حمایت می کنند، دستگیر شده اند. به عنوان یک سامورایی منفرد که فقط از هرج و مرج وارد شده است، برای شما مهم است که آیا شما می خواهید با مقاومت نیروهای پژهجان متحد شوید، با نام های پیشرفت در کنار خارجی ها مبارزه کنید یا موضع خود را در جایی میان این دو با حمایت از تلاش های دولت محلی برای سرکوب خشونت (از طریق هر وسیله ممکن).

  دانلود ترینر Way of the Samurai 4

  ترینر Way of the Samurai 4 همراه با گزینه های تقلب

  ترینر بازی The Way of Samurai 4، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Vitality، Max Harvest Meter، Durability سلاح بی نهایت، Max Combo، Infinite Money، امتیازات Samurai Infinite، Unlock All Unlockables، تخلیه نیروهای دشمن، یک ضربه کشتن، فوق العاده سرعت، سوپر پرش، شکنجه: سلامت بی نهایت، انقراض بی نهایت، کلوچه شبانه: Infinite Health، Crime Rate: Normal / Habrable / Great. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.06 از بازی شیوه سامورایی ۴ است.

  جهت دانلود ترینر  Way of the Samurai 4 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر