ما مبارک کمی یک بازی ویدئویی وحشت بقا است که توسط Compulsion Games منتشر شده و منتشر شده است. این بازی در اطراف یک فرد در یک دودوی دنیای مدرن که در آن همه با یک قرص تغییر دهنده شخصیت به نام “شادی” کنترل می شود، حرکت می کند. شخصیت اصلی، آرتور هاستینگز، به عنوان یک اصلاح کننده عمل می کند، یک سانسور دولتی شبیه به وزارت حقیقت، پاک کردن داستان های ناراضی از روزنامه ها و پرونده ها است. یک روز در طول کار خود او مقاله ای در مورد برادرش پریسی پیدا کرده و یک فریبنده ی ناگهانی دارد. این احساس تا حدودی آسیب دیده است، تصمیم می گیرد که شادی او را نگیرد. با انجام این کار، او به زودی دنیای واقعی را بسیار متفاوت از واقعیتی که به اعتقاد وی در آنجا زندگی می کند، می یابد. این بازی در موتور Unreal Engine 4 تکمیل شده است. ما کمی خوشبینانه داستان هایی از یک گروه کلاسیک از افراد متوسط ​​وحشتناک است که در تلاش برای فرار از زندگی انسانی شاد در شهر Wellington Wells هستند.

  دانلود ترینر We Happy Few

  در یک جایگزین ۱۹۶۰s انگلستان، در یک شهر متمرکز شده با مواد مخدر، در یک جایگزین ۱۹۶۰s انگلستان، شما باید با دیگر ساکنان آن، که با مهربانی به افرادی که قوانین غیر معمول خود را برآورده نمی کنند، ترکیب شوند. در یک دهه ۱۹۶۰، یک شهر را که ویران شده توسط جنگ و بازسازی شده توسط افراد مظلومانه شگفت انگیز است، پیدا کنید. همه چیز در Wellington Wells، از جمله جاده ها، مردم، و شخصیت تلویزیون همه جا حاضر، Uncle Jeck خوشحال است. با این حال، این دنیای زیبا در آستانه سقوط است. شما سابقه این جهان را کشف خواهید کرد و چگونه آن را خوشحال کرد. ما کمی خوشحال هستیم در مورد زنده ماندن و فرار از یک جهان تولید شده به صورت روتین، که در آن شما باید یاد بگیرند که در دید ساده پنهان شوند. اگر از نوبت عمل نکنید و یا در مورد شادی (شام قرص های محلی) نباشید، مردم محلی مشکوک می شوند و به سرعت به حالت عادی شما تبدیل می شوند! نیرومند اگر بخواهید به اندازه کافی بلند شوید تا بتوانید فرار کنید، باید با انطباق، خفا و مبارزه با آن رفتار کنید.

  دانلود ترینر We Happy Few

  ترینر We Happy Few همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی We Happy Feet، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: سلامتی بی نهایت، استامینا بی نهایت، بدون گرسنگی، بدون تشنگی، خستگی ناپذیر، شادی بی نهایت، سلاح های بی پایان، طول عمر بی نهایت، آیتم های بی نهایت، بدون نیاز به دستکاری، یک ضربه کشتن، سوپر سرعت، سوپر پرش، NPC نمی تواند حرکت کند، پول بی نهایت، در روز. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.6 (به روز رسانی ۲۰۱۷٫۰۴٫۰۱) از بازی ما کمی با کمال میل است.

  جهت دانلود ترینر We Happy Few از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر