دانلود ترینر Wolcen: Lords of Mayhem

  دانلود ترینر Wolcen: Lords of Mayhem :

  Wolcen: Lords of Mayhem یک بازی RPG اکشن زیبا است. ماجراجویی حماسی را کشف کنید و دشمنان خود را برای غارت حماسه به صورت آنلاین یا آفلاین از بین ببرید. مستر سیستم های مبارزاتی سریع و منحصر به فرد پیاده روی با ترکیب های مبتنی بر سلاح . طفره رفتن . خط کش و باز کردن مهارت های بسیار قابل تنظیم. با دشمنان چشمگیر و گسترده ای از قدرت ها و الگوهای مختلف مبارزه کنید. تغییر شکل به یک نماد آخرالزمانی سفارشی از تخریب.

  دانلود ترینر Wolcen: Lords of Mayhem :

  شما یکی از سه بازمانده از کشتار کاستاگات هستید. با نجات گراند اینسوایسن هیملوک . شما در سنی بسیار جوانی به ارتش جمهوری پاکستان اعزام شدید تا در آکادمی ارتش آموزش ببینید و در مقابل ماورای طبیعی سربازان کاملی شوید. همچنین این فرصت را داشتید که از مشاوره و آموزش های گاه به گاه هاییملوک . که باعث شد شما و دوستان کودکی خود ، والریا و ادریک . به عنوان “فرزندان هایملوک” یاد شوید . استفاده کنید.

  اخيراً اخوان المسلمین Dawn Dawn به Crimson Keep . قلعه ای مرموز جمهوری خواه گمشده در بیابان های شمالی معروف به پسماندهای سرخ نفوذ کرده است. در حالی که هدف از این حمله مشخص نبود ، مجلس سنا جمهوری اسلامی به یک اقدام تلافی جویانه علیه همه مناطق شناخته شده اخوان رای داد. سربازان به رهبری خود Grand Inquisitor Heimlock . به زودی در سواحل آوار ، در نزدیکی ایالت Stormfall . مستقر می شوند تا اردوگاه برادران را خاتمه دهند. شما به همراه دو دوست کودکی خود ، بخشی از عملیات Dawnbane هستید . که تحت نظارت Justicar Maëlys قرار دارد.

  مربی بازی Wolcen: Lords of Mayhem . می توانید از آن برای فعال کردن این کدهای مهم تقلب استفاده کنید: Infinite Health، Znfinite Stamina، Willin Power Infinite، Rage Infinite Rage، Set Max Willpower and Rage، Infinite Points Attribute، Points Infinite Skill Points (نادیده گرفتن امتیازهای مهارت) ، طلا Infinite، Infinite Primaryial Affinity، Infinite Exp، Exp Multiplier، Speed ​​Game. توجه: این ابزار cheat برای نسخه اصلی v1.0.4.0 بازی Wolcen: Lords Mayhem است.

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر